Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Enes Magnesy Paweł Zientek Sp. k. w Panoramie Firm

Opis działalności

Firma ENES istnieje od 1997 roku. Obecnie działa jako spółka ENES Magnesy Paweł Zientek Sp. k. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy Wólczyńskiej 133 w budynku numer 6. W naszej ofercie handlowej znajdują się m.in. wszelkiego typu magnesy stałe (trwałe). Dodatkowo można u nas nabyć przyrządy pomiarowe takie jak teslomierze, wykrywacze biegunów magnetycznych, demagnetyzery, rozdzielacze do blach, jezdne szczotki magnetyczne oraz inne akcesoria.

O nas

Firma ENES istnieje od 1997 roku. Obecnie działa jako spółka ENES Magnesy Paweł Zientek Sp. k. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy Wólczyńskiej 133 w budynku numer 6.

Wykonujemy pomiary materiałowych własności magnetycznych zgodnie z normą: PN-EN 60404-5:2009. Dodatkowo mierzymy strumień magnetyczny, moment magnetyczny, siłę oderwania i inne parametry użytkowe magnesów. Oprócz urządzeń i przyrządów pomiarowych posiadamy różnego rodzaju magneśnice wykorzystywane do kontroli poziomu namagnesowania oraz wykonywania nietypowych magnesowań. Wszystko to jest pomocne w zapewnianiu dostaw artykułów wysokiej jakości, jak i o bardzo ściśle określonych parametrach.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Nasi główni klienci

Nasi Klienci to firmy z branży elektronicznej, reklamowej, budowlanej, spożywczej, meblowej, przetwórstwa tworzyw sztucznych, recyklingu, automatyki, przemysłu samochodowego i innych branż oraz instytucje, placówki naukowe, wyższe uczelnie a także odbiorcy indywidualni. Wysoka jakość oferowanych produktów i zadowolenie Klientów są dla nas priorytetem.

Marki i specjalizacje

Magnesy stałe
• magnesy neodymowe spiekane
• magnesy neodymowe wiązane
• magnesy samarowo-kobaltowe
• magnesy ferrytowe
• magnesy alnico

Uchwyty magnetyczne
• z magnesami neodymowymi
• z magnesami alnico
• do transporterów
• z rozlącznym polem
• z "rączką", z "uchem" i inne

Separatory magnetyczne
• wałki magnetyczne
• belki i listwy magnetyczne
• zsypowe i podwieszane
• ruszty magnetyczne
• separatory szufladowe
• separatory stożkowe
• separatory bębnowe
• separatory ręczne
• transportery separacyjne
• inne separatory

Produkty i usługi

W naszej ofercie handlowej znajdują się m.in. wszelkiego typu magnesy stałe (trwałe). Należą do nich spiekane magnesy neodymowe (Nd-Fe-B), wiązane magnesy neodymowe, magnesy ferrytowe (izotropowe i anizotropowe), magnesy samarowo-kobaltowe (Sm-Co), magnesy alnico (Al-Ni-Co), magnesy elastyczne.

Oferujemy również różne uchwyty magnetyczne; z gwintami zewnętrznymi i wewnętrznymi lub otworami do mocowania śrubą, uchwyty i kątowniki magnetyczne dla spawaczy, chwytaki magnetyczne z rozłączanym polem magnetycznym, stoły i stoliki magnetyczne oraz inne specjalistyczne uchwyty np. dla galwanizerni, dla nurka, z rączką do wykorzystania w skupach złomu oraz wodoszczelne z uchem do mocowania linki.

Dodatkowo można u nas nabyć przyrządy pomiarowe takie jak teslomierze, wykrywacze biegunów magnetycznych, demagnetyzery, rozdzielacze do blach, jezdne szczotki magnetyczne oraz inne akcesoria.

Specjalizujemy się w produkcji separatorów magnetycznych z magnesami stałymi, różnych wielkości i typów, służących do oczyszczania materiałów sypkich i lejnych z zanieczyszczeń ferromagnetycznych (żelaznych). Są to separatory magnetyczne płytowe, belkowe, stożkowe, zsypowe, bębny magnetyczne oraz wałki magnetyczne, separatory magnetyczne rusztowe i szufladowe. Wykonujemy także nietypowe uchwyty i chwytaki magnetyczne.

Większość prouktów jest dostępna z szerokiej oferty magazynowej. Istnieje także możliwość zamawiania ich według dostarczonych rysunków i konkretnych wymagań.

Przy produkcji separatorów i wałków magnetycznych zapewniamy krótkie terminy i wysoką jakość przy niskich cenach. Własności magnetyczne separatorów, zasięg działania i wymiary dobierane są zgodnie z potrzebami klienta.

Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną, także wysyłkową za pośrednictwem firm kurierskich. Zachęcamy do korzystania z naszego sklepu internetowego: magnesy.eu. Można kupować również na miejscu, w siedzibie naszej firmy. Zapraszamy w godzinach 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij