• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na przedstawianie mi ofert marketingowych przez telefon przez Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na przedstawianie mi ofert marketingowych przez telefon od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Podziel się
 • Drukuj
"M.K. Szuster" w Panoramie Firm
Broń i akcesoria myśliwskie

Galerie zdjęć

Opis działalności

Prowadzimy salon broni myśliwskiej, akcesoriów myśliwskich, obuwia, odzieży i amunicji we wszystkich dostępnych kalibrach. W naszej ofercie znajdują się wszystkie potrzebne produkty i akcesoria. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

O nas

Firma nasza powstała w Warszawie w 1990 roku. Reprezentujemy renomowane firmy europejskie, amerykańskie i kanadyjskie. Prowadzimy salon broni myśliwskiej, optyki , obuwia, odzieży i amunicji . W naszej ofercie znajdują się wszystkie potrzebne produkty i akcesoria.

Celem naszym jest nie tylko przedstawienie oferty, ale również swoistej atmosfery związanej z łowiectwem. Przekazywane Państwu informacje będę okresowo aktualizowane i rozszerzane. Liczymy również na Państwa uwagi. Wychodzimy bowiem z założenia, że niniejsza witryna winna być przede wszystkim dla Kolegów myśliwych oraz sympatyków łowiectwa źródłem wiedzy i informacji .

W tym roku obchodzimy 20 lecie naszej firmy. Z tej okazji będziemy starać się przez cały rok organizować specjalne akcje dostarczenia naszym klientom :broni , optyki, amunicji i innych akcesoriów łowieckich po specjalnych " urodzinowych" ( promocyjnych ) cenach.

Zależy nam , aby dwudziestoletni okres naszej działalności został w szczególny sposób zapamiętany przez Państwa. Nasze sukcesy i ciągły rozwój nie byłby możliwy bez zaufania i zadowolenia naszych partnerów i klientów.

Zapraszamy

Marki i specjalizacje

Blaser, Česká Zbrojovka, Mauser, SIG Sauer, RUAG, Schmidt & Bender, Zeiss, EAW, GFT - Wegu, RWS, GECO, Bestard, Aigle, Sauer, Sanier, Accuracy.

Produkty i usługi

Nasza firma powstała w Warszawie w 1990 roku. Reprezentujemy na zasadach wyłączności renomowane firmy europejskie, amerykańskie i kanadyjskie. Prowadzimy salon broni myśliwskiej, akcesoriów myśliwskich, obuwia, odzieży i amunicji we wszystkich dostępnych kalibrach.. W naszej ofercie znajdują się wszystkie potrzebne produkty i akcesoria.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij