"M.K. Szuster" w Panoramie Firm
Broń i akcesoria myśliwskie

Galerie zdjęć

Opis działalności

Prowadzimy salon broni myśliwskiej, akcesoriów myśliwskich, obuwia, odzieży i amunicji we wszystkich dostępnych kalibrach. W naszej ofercie znajdują się wszystkie potrzebne produkty i akcesoria. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

O nas

Firma nasza powstała w Warszawie w 1990 roku. Reprezentujemy renomowane firmy europejskie, amerykańskie i kanadyjskie. Prowadzimy salon broni myśliwskiej, optyki , obuwia, odzieży i amunicji . W naszej ofercie znajdują się wszystkie potrzebne produkty i akcesoria.

Celem naszym jest nie tylko przedstawienie oferty, ale również swoistej atmosfery związanej z łowiectwem. Przekazywane Państwu informacje będę okresowo aktualizowane i rozszerzane. Liczymy również na Państwa uwagi. Wychodzimy bowiem z założenia, że niniejsza witryna winna być przede wszystkim dla Kolegów myśliwych oraz sympatyków łowiectwa źródłem wiedzy i informacji .

W tym roku obchodzimy 20 lecie naszej firmy. Z tej okazji będziemy starać się przez cały rok organizować specjalne akcje dostarczenia naszym klientom :broni , optyki, amunicji i innych akcesoriów łowieckich po specjalnych " urodzinowych" ( promocyjnych ) cenach.

Zależy nam , aby dwudziestoletni okres naszej działalności został w szczególny sposób zapamiętany przez Państwa. Nasze sukcesy i ciągły rozwój nie byłby możliwy bez zaufania i zadowolenia naszych partnerów i klientów.

Zapraszamy

Marki i specjalizacje

Blaser, Česká Zbrojovka, Mauser, SIG Sauer, RUAG, Schmidt & Bender, Zeiss, EAW, GFT - Wegu, RWS, GECO, Bestard, Aigle, Sauer, Sanier, Accuracy.

Produkty i usługi

Nasza firma powstała w Warszawie w 1990 roku. Reprezentujemy na zasadach wyłączności renomowane firmy europejskie, amerykańskie i kanadyjskie. Prowadzimy salon broni myśliwskiej, akcesoriów myśliwskich, obuwia, odzieży i amunicji we wszystkich dostępnych kalibrach.. W naszej ofercie znajdują się wszystkie potrzebne produkty i akcesoria.

Opinie

0/1000

Słowa kluczowe

sztucery powtarzalne, łamane, dubeltówki, kniejówki, ekspresy, sztucery górskie, drylingi, dryling ekspresy, drylingi kulowe, karabinki małokalibrowe, karabiny, wiatrówki subcompact, compact, sportowe, standard, okładki chwytu, stopki, uchwyty, blaser, česká zbrojovka, mauser, sig sauer, ruag, schmidt & bender, zeiss, eaw, gft - wegu, rws, geco, bestard, aigle, sauer, sanier, accuracy
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij