Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
"Auto-Kasacja" Tomasz Pawlik w Panoramie Firm

Opis działalności

Główną działalnością firmy jest recykling samochodów, sprzedaż używanych samochodowych części zamiennych oraz kasacja pojazdów. Oferowane części samochodowe pochodzą z pojazdów przeznaczonych do kasacji oraz z importu używanych części z Niemiec. Sprzedaż części jest realizowana bezpośrednio na terenie firmy jak i za pomocą Internetu w formie wysyłkowej.

Produkty i usługi

Na terenie firmy znajdują się obszerne magazyny, w których magazynowane są wymontowane już części do przeróżnych marek samochodów.

Oprócz tego na placu stoi też zawsze kilkadziesiąt pojazdów, z których na życzenie klienta dana część jest wymontowywana.

Specjalistyczny system komputerowy, w który wyposażone są wszystkie magazyny pozwala na udzielenie szybkiej informacji o dostępności danego towaru. Wykwalifikowana kadra mechaników samochodowych udziela na miejscu, telefonicznie oraz drogą elektroniczną wszelkich informacji.

- Złomowanie pojazdów,
- Demontaż pojazdów,
- Auto kasacja,
- Recykling.

Opinie

0/1000
Największe i najlepiej zaopatrzone złomowisko w okolicy Warszawy.
Bart 2015-08-19
Mają bardzo dużo dobrych części, spory szrot !!!
Bartek 2010-02-27
Chyba NAJWIĘKSZE złomowisko w okolicach Warszawy ... Ale nie mają do DAEWOO NUBIRY 1 maski :(
Cinek 2007-05-28
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij