Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Nagrobki granitowe
Proponujemy szeroki wybór pomników, od wzorów tradycyjnych do nowoczesnych. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Gwarantujemy fachowe doradztwo
http://nagrobkiwarszawa.waw.pl/
Nagrobki granitowe
Proponujemy szeroki wybór pomników, od wzorów tradycyjnych do nowoczesnych. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Gwarantujemy fachowe doradztwo
http://nagrobkiwarszawa.waw.pl/
Granit do łazienek i kuchni
Wykonujemy realizacje z płyt granitowych lub z konglomeratu kwarcowego
http://www.studiogranitu.pl/

Opis działalności

Studio Granitu MM to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Z granitu tworzymy cuda. Świadczymy usługi kamieniarskie stosując naturalne materiały. Do Państwa wyboru pozostawiamy różnego rodzaju granity z całego świata, oraz atrakcyjnie wyglądające konglomeraty. Oferujemy wykonanie nagrobków, parapetów, blatów, elementów elewacji, podłóg, elementów wykończeniowych.

Marki i specjalizacje

W zakładzie kamieniarskim Mirosława Majorkiewicza zajmujemy się zarówno wykonywaniem nagrobków, pomników, tablic pamiątkowych jak i kamieniarstwem budowlanym. Wykonujemy posadzki, schody wewnętrzne i zewnętrzne, blaty kuchenne i łazienkowe, parapety i kominki ( strony internetowe: prace budowlane studiogranitu.pl, prace cmentarne nagrobkiwarszawa.waw.pl)
- nagrobki
- parapety
- blaty
- podłogi
- posadzki
- elewacje
- dekoracje ogrodowe
- mała architektura
- donice
- zlewy granitowe

Produkty i usługi

Zakład kamieniarski Majorkiewicz założony został przez rzeźbiarza i kamieniarza Bronisława Majorkiewicza w 1934 roku i od 80 lat pozostaje w rękach rodziny Majorkiewiczów:

- założyciel, mistrz kamieniarski Bronisław Majorkiewicz

- następnie jego syn, mistrz kamieniarski Tadeusz Majorkiewicz

- syn Tadeusza,mistrz kamieniarski mgr inż. Mirosław Majorkiewicz

- obecnie współpracujący z Mirosławem, syn Michał Majorkiewicz.

Wdrażamy zarówno własne projekty, jak i projekty Klientów, architektów i projektantów wnętrz.

Tworzymy realizacje z najlepszych granitów sprowadzanych z całego świata:

- granity ze Skandynawii , (czarny Szwed, Sweedish green, Vanga, Bohus, Lieto red, Labradory, Kuru grey, Hallandia, Tranas, Baltic Green, Baltic Brown
granity z Indii, np. Eagle green, Jet black, Orion, Ruby Star, Himalaya, Juparana, Oceano, Wiscount White, River White, Tan Brown, Indian Aurora, Multicolor i inne)

- z Brazylii, (New venezian gold, Giallo California, San Francisco, Verde Bahia)
- z Ukrainy, (Tołkowski, Kapuscinki)
- z RPA (Impala, Lilac, Melody white, Olive Green, Belfast Black)
- z polski granit z okolic Strzegomia.

Na życzenie Klienta sprowadzamy całe bloki, bądź płyty na potrzeby projektu.


Klientom, którzy preferują materiały gładkie, jednobarwne o równej strukturze proponujemy konglomeraty kwarcowe, które mają wysoką twardość i odporność na ścieranie. Granit jest kamieniem naturalnym, na który składają się minerały o różnej twardości. Jego powierzchnia jest niejednorodna, występują w niej – widoczne szczególnie pod światło – mikropęknięcia.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij