Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Farmio S.A. w Panoramie Firm

Opis działalności

Jaja Farmio od kur karmionych paszą wolną od GMO oraz dodatkowo badane na obecność antybiotyków. Osoby poszukujące artykułów spożywczych najwyższej jakości mogą więc mieć pewność, że jaja Farmio nie zawierają niedozwolonej obecności antybiotyków, a pasza, którą żywione są kury, jest wolna od składników zmodyfikowanych genetycznie.

Marki i specjalizacje

Dostępne są trzy rodzaje jaj Farmio:
- Jaja Farmio z wolnego wybiegu M i L pakowane po 10 szt.
- Jaja Farmio z chowu ściółkowego M i L pakowane po 10 szt.
- Jaja Farmio z chowu klatkowego M i L pakowane po 6, 10 i 18 szt.

Więcej informacji o jajach Farmio na www.farmio.com
jaja farmio z wolnego wybiegu jaja farmio ściółkowe jaja farmio fermowe

Produkty i usługi

Farmio to marka jaj, która wyróżnia się wyjątkową troską o jakość i bezpieczeństwo. Jaja Farmio pochodzą wyłącznie od kur karmionych certyfikowaną paszą bez GMO i są dodatkowo regularnie badane na antybiotyki przez niezależne, akredytowane laboratorium.

Ponadstandardowy system kontroli Farmio wpisuje się w pro konsumencką politykę firmy, skoncentrowaną na zapewnieniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa produktów. Farmio nie tylko podejmuje współpracę ze sprawdzonymi dostawcami, ale również konsekwentnie i rygorystycznie ich sprawdza, m. in. poprzez weryfikację składu pasz oraz dodatkowe badania jaj na antybiotyki w akredytowanych laboratoriach J.S. Hamilton. System kontroli jakości Farmio został skontrolowany przez niezależnego audytora AgroEko, co dokumentuje stosowny certyfikat.

Niezależnym potwierdzeniem, że w gospodarstwach dostawców do produkcji jaj Farmio używana jest wyłącznie pasza bez GMO, jest międzynarodowy certyfikat firmy SGS, światowego lidera w obszarze kontroli i badań. To właśnie z inspiracji i inicjatywy Farmio w 2012 r. jeden z największych producentów paszy na świecie uruchomił w Polsce produkcję konwencjonalnych pasz bez GMO oraz przeprowadził ich certyfikację wg. światowego standardu.

Co wyróżnia jajka Farmio?

- To pierwsza marka, która wdrożyła podwyższone standardy kontroli jakości jaj.
- To pierwsza marka jaj realizująca regularny program niezależnych badań na obecność antybiotyków.
- To pierwsza marka jaj od kur karmionych certyfikowaną paszą wolną od GMO.

Opinie

0/1000
najlepsze firmowe jajka
Magda 2014-03-12
Farmio to bardzo fajna firma, wysoka kultura organizacyjna, zarobki, no cóż zawsze mogłoby być lepiej, ale naprawdę to jest niezłe miejsce pracy. Firma się rozwija, jajka farmio sprzedają się nieźle, firma inwestuje.
Pracownik 2014-02-25
Powiem szczerze, że lepszych jajek od Farmio to ja nie jadłem. Zrobiłem sobie z nich pyszną jajecznice z boczkiem, cebulką. Palce lizać!
Bandziorno 2014-02-24
Jajka farmio są bardzo dobre.
Michał 2014-02-24
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij