Galerie zdjęć

Opis działalności

Jaja Farmio od kur karmionych paszą wolną od GMO oraz dodatkowo badane na obecność antybiotyków. Jaja Farmio to świeże jaja pochodzące od kur karmionych certyfikowaną paszą wolną od GMO oraz dodatkowo badane na obecność antybiotyków.

Marki i specjalizacje

Dostępne są trzy rodzaje jaj Farmio:
- Jaja Farmio z wolnego wybiegu M i L pakowane po 10 szt.
- Jaja Farmio z chowu ściółkowego M i L pakowane po 10 szt.
- Jaja Farmio z chowu klatkowego M i L pakowane po 6, 10 i 18 szt.

Więcej informacji o jajach Farmio oraz o problematyce GMO na www.farmio.com
jaj z wolnego wybiegu jaja z chowu klatkowego jaja z chowu ściółkowego

Produkty i usługi

Jaja Farmio to świeże i smaczne jaja. Kury, od których pochodzą karmione są wyłącznie certyfikowaną paszą zbożową wolną od składników modyfikowanych genetycznie (GMO) a jaja są dodatkowo przebadane na obecność antybiotyków.

Powszechnie stosowane pasze do karmienia kur niosek wytworzone są na bazie soi i/lub kukurydzy modyfikowanej genetycznie. Wprowadziliśmy na rynek Polski pierwszą markę jaj od kur karmionych certyfikowaną paszą wolną od GMO. Pasze używanie przy produkcji jaj Farmio posiadają międzynarodowy certyfikat, co jest niezależnym potwierdzeniem użycia do ich wytworzenia wyłącznie składników niemodyfikowanych genetycznie.

W trosce o zdrowie konsumentów wprowadziliśmy pierwszy w Polsce, niezależny program dodatkowych badań jaj na obecność antybiotyków, który odbywa się przy współpracy z niezależnym, akredytowanym laboratorium. Prowadzenie takich badań nie jest obowiązkowe, ale my chcemy je robić, ponieważ jakość i bezpieczeństwo produktów oferowanych pod marką Farmio stanowią dla nas absolutny priorytet.

Co wyróżnia jajka Farmio?
- To pierwsza marka, która wdrożyła podwyższone standardy kontroli jakości jaj.
- To pierwsza marka jaj realizująca regularny program niezależnych badań na obecność antybiotyków.
- To pierwsza marka jaj od kur karmionych certyfikowaną paszą wolną od GMO.

Opinie

0/1000
najlepsze firmowe jajka
Magda 2014-03-12
Farmio to bardzo fajna firma, wysoka kultura organizacyjna, zarobki, no cóż zawsze mogłoby być lepiej, ale naprawdę to jest niezłe miejsce pracy. Firma się rozwija, jajka farmio sprzedają się nieźle, firma inwestuje.
Pracownik 2014-02-25
Powiem szczerze, że lepszych jajek od Farmio to ja nie jadłem. Zrobiłem sobie z nich pyszną jajecznice z boczkiem, cebulką. Palce lizać!
Bandziorno 2014-02-24
Jajka farmio są bardzo dobre.
Michał 2014-02-24

Słowa kluczowe

farmio, jaja farmio, jajka farmio, farmio, jaja, jajka, jaja kurze, farmio reklama
Powiadom o błędzie
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij