• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na przedstawianie mi ofert marketingowych przez telefon przez Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na przedstawianie mi ofert marketingowych przez telefon od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Podziel się
 • Drukuj
"Centurion Security" Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Agencja Ochrony Osób i Mienia Centurion Security Sp. z o.o. istnieje na rynku od dziewięciu lat. Swoją działalność prowadzimy na podstawie Koncesji MSWiA Nr L-0111/01 z dnia 26 marca 2001 r. Wszystkie nasze działania, opieramy na poszanowaniu prawa ze szczególnym uwzględnieniem Ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia, opublikowanej w Dzienniku Ustaw z dnia 26 września 1997 Nr 114. poz.740.

O nas

Od początku swojego istnienia kierownictwo agencji Centurion Security Sp. z o.o. usytuowane jest w warszawskich Włochach. Jednak pracowników z plakietkami o charakterystycznie splecionych literach CS, ochraniających budynki mieszkalne, obiekty biurowe i hotele można spotkać na terenie całego kraju.

Produkty i usługi

Do naszych głównych celów należy:
• Zaspokajanie potrzeb klienta i traktowanie ich wyjątkowo, poprzez indywidualne podejście do każdego z nich,
• Zapewnienie szerokiego wachlarza usług wraz z ciągłym podwyższaniem jakości,
• Inicjowanie i organizowanie działań mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym,
•Przyczynianie się do wzrostu bezpieczeństwa na rynku krajowym.

Naszą misją jest działanie na rzecz sukcesu finansowego firmy poprzez świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie kompleksowej ochrony osób i mienia.

Priorytetem dla firmy Centurion jest zapewnienie bezpieczeństwa, a tym samym osiągnięcie satysfakcji klientów.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij