Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Wyższa Szkoła Rehabilitacji z Siedzibą w Warszawie Kierunek Fizjoterapia w Panoramie Firm

Opis działalności

Marzą Ci się studia fizjoterapeutyczne, po których nie będziesz martwić się o swoją przyszłość? Poszukujesz dobrej uczelni, po której znajdziesz pracę w fizjoterapii? Przyszłych adeptów fizjoterapii zaprasza Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie, gwarantując optymalną inwestycję we własną przyszłość.

O nas

Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie to uczelnia specjalistyczna, w której studenci zapoznają się z wiedzą z szeroko pojętej dziedziny rehabilitacji. Nasza szkoła dysponuje najlepszą kadrą, która kontynuuje w teorii i praktyce najlepsze tradycje ze słynnej konstancińskiej szkoły rehabilitacji. Nasi studenci z pewnością spotkają się z nauką na najwyższym poziomie oraz będą mieli możliwość podjęcia praktyk fizjoterapeutycznych w najbardziej prestiżowych szpitalach w Warszawie.

Z przyjemnością prezentujemy kadrę Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, na którą składają się najlepszy lekarze i specjaliści w dziedzinie rehabilitacji i fizjoterapii:

- prof. zw. dr hab. n.med Jerzy Kiwerski
- prof. dr hab. n.med Krystyna Księżopolska-Orłowska
- prof. zw. dr hab. n.med. Jan Haftek
- prof. zw. dr hab. n.med Ryszard Piotrowicz
- prof. dr hab. n.med. Anna Doboszyńska
- dr hab. n.med. Wojciech Mikuła
- dr hab. Janusz Bronarski
- dr n.med Paweł Baranowski
- dr n.med Adam Ogonowski
- dr Marek Łyp
- dr Romuald Kaczorowski
- dr Iwona Stanisławska
- dr Hanna Lewandowska
- dr Sławomir Grzeszczyk
- dr Ryszard Kaczor
- dr Justyna Karbownik-Kopacz
- dr Katarzyna Kiwerska-Jagodzińska
- dr Janusz Kołakowski
- dr Piotr Tederko
- dr Krzysztof Wasiak
- dr Lidia Zając

Absolwenci Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie mogą być pewni, że uzyskają pełen przygotowanie do pracy na stanowisku fizjoterapeuty oraz do pracy z chorymi, niepełnosprawnymi i wszystkimi, którzy wymagają pomocy fizjoterapeuty. Nasi studenci pozyskają wiedzę i umiejętności, które pomogą im w kształtowaniu, podtrzymaniu i przywróceniu sprawności osób niezależnie od wieku. Przygotowujemy naszych studentów do pracy w najlepszych placówkach medycznych, ośrodkach dla osób niepełnosprawnych, ośrodkach sportowych. Absolwenci Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie z pewnością będą gotowi do założenia własnej działalności i prowadzenia prywatnych gabinetów fizjoterapii i rehabilitacji.

Marki i specjalizacje

Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie zapewnia profesjonalne studia fizjoterapeutyczne, obejmujące pełną naukę fizjoterapii. Jeśli chcesz mieć pewność, że zapisujesz się na najlepsze studia fizjoterapeutyczne w Polsce, to wybierz Wyższą Szkołę Rehabilitacji w Warszawie.

Produkty i usługi

Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie to studia rehabilitacji i studia fizjoterapeutyczne. U nas poznasz tajniki rehabilitacji, takie jak Metoda McKenziego, pozyskasz najlepsze umiejętności manualne, poznasz tajniki masaży zdrowotnych i gimnastyki korekcyjnej, będziesz miał pełną wiedzę z zakresu rehabilitacji ruchowej i medycznej. Nauczymy Cię kinesiotapingu oraz metod leczenia laserem.

Informujemy iż znane już są wysokości świadczeń materialnych. Wszystkie stypendia są wypłacane w 9 ratach.

Stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych: wysokość świadczenia jest jednakowa dla wszystkich i wynosi 300 zł. miesięcznie.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij