Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyższa Szkoła Rehabilitacji z Siedzibą w Warszawie Kierunek Fizjoterapia w Panoramie Firm

Opis działalności

Marzą Ci się studia fizjoterapeutyczne, po których nie będziesz martwić się o swoją przyszłość? Poszukujesz dobrej uczelni, po której znajdziesz pracę w fizjoterapii? Przyszłych adeptów fizjoterapii zaprasza Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie, gwarantując optymalną inwestycję we własną przyszłość.

O nas

Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie to uczelnia specjalistyczna, w której studenci zapoznają się z wiedzą z szeroko pojętej dziedziny rehabilitacji. Nasza szkoła dysponuje najlepszą kadrą, która kontynuuje w teorii i praktyce najlepsze tradycje ze słynnej konstancińskiej szkoły rehabilitacji. Nasi studenci z pewnością spotkają się z nauką na najwyższym poziomie oraz będą mieli możliwość podjęcia praktyk fizjoterapeutycznych w najbardziej prestiżowych szpitalach w Warszawie.

Z przyjemnością prezentujemy kadrę Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, na którą składają się najlepszy lekarze i specjaliści w dziedzinie rehabilitacji i fizjoterapii:

- prof. zw. dr hab. n.med Jerzy Kiwerski
- prof. dr hab. n.med Krystyna Księżopolska-Orłowska
- prof. zw. dr hab. n.med. Jan Haftek
- prof. zw. dr hab. n.med Ryszard Piotrowicz
- prof. dr hab. n.med. Anna Doboszyńska
- dr hab. n.med. Wojciech Mikuła
- dr hab. Janusz Bronarski
- dr n.med Paweł Baranowski
- dr n.med Adam Ogonowski
- dr Marek Łyp
- dr Romuald Kaczorowski
- dr Iwona Stanisławska
- dr Hanna Lewandowska
- dr Sławomir Grzeszczyk
- dr Ryszard Kaczor
- dr Justyna Karbownik-Kopacz
- dr Katarzyna Kiwerska-Jagodzińska
- dr Janusz Kołakowski
- dr Piotr Tederko
- dr Krzysztof Wasiak
- dr Lidia Zając

Absolwenci Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie mogą być pewni, że uzyskają pełen przygotowanie do pracy na stanowisku fizjoterapeuty oraz do pracy z chorymi, niepełnosprawnymi i wszystkimi, którzy wymagają pomocy fizjoterapeuty. Nasi studenci pozyskają wiedzę i umiejętności, które pomogą im w kształtowaniu, podtrzymaniu i przywróceniu sprawności osób niezależnie od wieku. Przygotowujemy naszych studentów do pracy w najlepszych placówkach medycznych, ośrodkach dla osób niepełnosprawnych, ośrodkach sportowych. Absolwenci Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie z pewnością będą gotowi do założenia własnej działalności i prowadzenia prywatnych gabinetów fizjoterapii i rehabilitacji.

Marki i specjalizacje

Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie zapewnia profesjonalne studia fizjoterapeutyczne, obejmujące pełną naukę fizjoterapii. Jeśli chcesz mieć pewność, że zapisujesz się na najlepsze studia fizjoterapeutyczne w Polsce, to wybierz Wyższą Szkołę Rehabilitacji w Warszawie.

Produkty i usługi

Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie to studia rehabilitacji i studia fizjoterapeutyczne. U nas poznasz tajniki rehabilitacji, takie jak Metoda McKenziego, pozyskasz najlepsze umiejętności manualne, poznasz tajniki masaży zdrowotnych i gimnastyki korekcyjnej, będziesz miał pełną wiedzę z zakresu rehabilitacji ruchowej i medycznej. Nauczymy Cię kinesiotapingu oraz metod leczenia laserem.

Informujemy iż znane już są wysokości świadczeń materialnych. Wszystkie stypendia są wypłacane w 9 ratach.

Stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych: wysokość świadczenia jest jednakowa dla wszystkich i wynosi 300 zł. miesięcznie.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij