Galerie zdjęć

Opis działalności

Sześcioosobowy skład z Warszawy. Gramy muzykę 100% na żywo na terenie całej Polski. Sprawdź dostępność interesującego Cię terminu: na naszej stronie www.kanon.art.pl/terminy.html.

Marki i specjalizacje

- oprawa muzyczna ślubów
- wesela
- eventy
- koncerty kameralne
- koncerty estradowe
- sylwestry
- studniówki

zespół weselny
zespół weselny Warszawa
zespoły weselne
zespoły weselne Warszawa
zespół na wesele
zespół na wesele Warszawa
zespół muzyczny na wesele
zespół muzyczny na wesele Warszawa
zespoły na wesela
zespoły na wesela Warszawa
orkiestra weselna
orkiestra weselna Warszawa
kapela weselna
kapela weselna Warszawa
zespół na sylwestra

Produkty i usługi

Ofertę kierujemy do przyszłych młodych par, które chcą aby ich impreza weselna była:

- niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju

Na wesela przygotowaliśmy oryginalny program artystyczny, który zaskakuje gości na każdej imprezie z naszym udziałem.
Na ślubie i podczas pierwszego posiłku gramy w kwartecie akustycznym utwory klasyczne. Ubrani jesteśmy we fraki. Po pierwszym tańcu młodej pary ustawiamy wszystkich gości do Poloneza, a zaraz po nim, kiedy wszyscy goście myślą że Młoda Para na wesele zatrudniła zespół muzyki klasycznej, zmieniamy image i grając muzykę rozrywkową prowadzimy szaloną rokendrolową zabawę.

- na najwyższym poziomie artystycznym

Wszyscy jesteśmy profesjonalistami z wyższym wykształceniem muzycznym. Gramy zawsze w jednakowym składzie, realizujemy program według przygotowanego wcześniej scenariusza, nie dobieramy przypadkowych muzyków, dzięki czemu każda impreza jest nienagannie realizowana. Zawodowy wokal męski i damski to nasze atuty. Muzyka jest naszą pasją co widać i słychać na scenie.

- z dużą dawką humoru

Od momentu rozpoczęcia zabawy na parkiecie nawiązujemy dialog z publicznością i bezpośrednio wciągamy ją do zabawy. Wspólne śpiewanie refrenów, żarty i anegdoty opowiadane pomiędzy piosenkami, zabawy prowadzone przez wodzireja to stałe elementy naszego show. Chcemy mocno podkreślić, że wszystkie wymienione elementy prowadzimy w sposób kulturalny. W naszym stylu nie ma miejsca na dwuznaczne i sprośne teksty

- wyglądem sceny przypominająca zawodowy koncert

Posiadamy zawodowy sprzęt muzyczny i oświetleniowy z rampą, kilkunastoma reflektorami typu PAR, ruchomymi głowami, wytwornicami dymu, baniek itp.

- ze zróżnicowanym instrumentarium

Jesteśmy zawodowcami i w zależności od klimatów utworów gramy je w różnych konfiguracjach instrumentalnych. Usłyszycie perkusję, gitary, klawisze, skrzypce, saksofon, akordeon, klarnet, kontrabas, harmonijkę ustną.

Sprawdź jak wyglądamy i gramy na naszej stronie www.kanon.pl

Opinie

0/1000

Słowa kluczowe

zespół weselny, zespół na wesele, zespół muzyczny, zespół muzyczny na wesele, orkiestra weselna, kapela, zespoły weselne, zespoły na wesela, kapela weselna, zespól na sylwestra
Powiadom o błędzie
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij