Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
BioCorpo Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

Farmaceutyczne produkty, artykuły farmaceutyczne, farmaceutyki.

O nas

BioCorpo Sp. z o.o. jest polska, prywatna firmą, obecna na rynku od 2002 r. Nasza firma specjalizuję sie w usługach projektowania i produkcji suplementów diety, dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego, a także dermo-kosmetyków, na bazie receptur własnych lub też według receptury własnej klienta czyli "contract packing". Nasza dewizą jest najwyższa jakość tych usług i rozsądne kosztorysy.

Naszymi atutami są:

- specjalistyczna wiedza,
- innowacyjność w opracowaniu technologii (tworzymy wg własnych pomysłów lub realizujemy projekty wg zamówienie klienta),
- współpraca z uznanymi dostawcami surowców (dołączone certyfikaty, atesty) oraz opakowań najwyższej jakości,
- współpraca z akredytowanymi laboratoriami w Polsce i na świecie,
- wieloletnie doświadczenie, potwierdzone zadowoleniem naszych klientów,
- terminowość w realizacji zamówień,
- rzetelność i uczciwość w kontakcie z klientem

Zapraszamy do współpracy!

Marki i specjalizacje

Nasze produkty wykonywane są zgodnie z zasadami dobrej praktyki produkcyjnej GMP i systemem zapewnienia jakości HACCP.

Produkty i usługi

Specjalizujemy się w usługach projektowania i produkcji suplementów diety, dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego, a także dermokosmetyków na bazie receptur własnych lub według receptury własnej Klienta (contrach parking). Naszą dewizą jest najwyższa jakość tych usług i rozsądne kosztorysy.- opracowanie koncepcji nowych produktów (suplementów diety, dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego, dermokosmetyków)
- opracowanie składu preparatu zgodnie z wymaganiami prawa żywnościowego
- konkurencyjne ceny
- w stałej ofercie produkcyjnej Bio Corpo znajdują się m.in. preparaty probiotyczne dla dorosłych i dzieci, preparaty wielowitaminowe, suplementy zawierające bioflawonoidy, tran, kwasy tłuszczowe omega 3 i inne
- dermokosmetyki

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij