Jesteś właścicielem tej firmy?
Wypromuj swoją firmę

Opinie

0/1000
Byłam pierwszy raz w salonie pani Ewy, ponieważ poleciła mi koleżanka z pracy. Pani Ewa po strzyżeniu doradziła mi wybór kolorów do baleyage.Efekt jest cudowny, świetnie czuje się w nowej fryzurze i w kolorach, których barwa jest cały czas taka sama.Oprócz miłej obsługi oraz niskiej ceny jeszcze dostałam gratis maseczkę do włosów.Polecam wszystkim.Pozdrawiam moją koleżankę z pracy.
Pani Ola 2008-11-27
Wczorajsza farba i stylizacja moich włosów podobała się wszystkim koleżankom w szpitalu w Ciechanowie.Polecam ten salon.
Ania z Ciechanowa 2008-11-20
Moja ocena to zero. Niestety nie ma tu takiej opcji. Korzystałam z usług tego salonu . To co zobaczyłam po farbowaniu na swojej głowie. To był szok. Naprawdę nie radzę.
Grażyna z Ciechanowa 2007-11-16
potwierdzam opinie pani moniki tez korzystalam z uslug p ewy i niestety nie posiada ona dostatecznei wiedzy w stylizacji fryzur ani w robieniu baleyage wlosy mialam rowniez spalone nie polecam tego zakladu paniom moja ocena to mniej niz zero
nie zadowolona klientka 2007-11-09
Korzystałam z usług tego salonu. Niestety nie spełniono moich oczekiwań. Mało tego miałam popalone włosy. Fryzjerka nie grzeszy ani wiedzą praktyczną ani teoretyczną. Więcej nie skorzystam z usług tego salonu i nie polecam go innym.
Monika z Ciechanowa 2007-11-08
Moja ocena to mniej niż zero. Będę ostrzegać wszystkich przed wizytą w tym salonie. Ta pani, która wystawiła tak dobrą opinie chyba nigdy nie była w profesjonalnym salonie. Korzystając z usług pani Ewy odniosłam wrażenie , że bardziej interesuje sie plotkami niż klientkami. No przepraszam interesuje sie również mężami klientek,przed czym szczególnie ostrzegam.
Była klientka 2007-11-01