• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Kancelaria Notarialna B. Kuczyńska P. Kuczyński W. Młynarski Notariusze Sp.p. w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Przyjdź lub zadzwoń, by poznać naszą pełną ofertę.

O nas

Kancelaria Notarialna jest spółką rodzinną.

Do kwietnia roku 2013 działała na zasadach spółki cywilnej,
która w roku 1998 zawiązana została przez cieszącą się lokalnie wielkim szacunkiem i renomą

Notariusz Marię – Ewę Młynarską oraz przygotowanego przez nią do zawodu

Notariusza Piotra Kuczyńskiego.
W roku 2001 do spółki cywilnej przystąpiła Notariusz Beata Kuczyńska – żona Piotra Kuczyńskiego, a córka zmarłej Marii Młynarskiej.

Notariusz Maria Młynarska przed zawiązaniem spółki prowadziła od roku 1992 (kiedy to nastąpiła prywatyzacja notariatu)
– indywidualną kancelarię notarialną początkowo w budynku Sądu Rejonowego w Grodzisku Mazowieckim, potem w lokalu przy ulicy Kilińskiego 12. Przed prywatyzacją notariatu kierowała Państwowym Biurem Notarialnym w Garwolinie i Grodzisku Mazowieckim.

W kwietniu roku 2013 w związku z przystąpieniem trzeciego wspólnika – Notariusza Wiktora Młynarskiego spółka cywilna przekształcona została w spółkę partnerską.

Wieloletnia praktyka i doświadczenie, fachowość, rzetelność i profesjonalizm pozwoliły stać się nam kancelarią uznaną w okręgu.
Kancelaria Notarialna B. Kuczyńska P. Kuczyński W. Młynarski Notariusze Kancelaria Notarialna B. Kuczyńska P. Kuczyński W. Młynarski Notariusze Kancelaria Notarialna B. Kuczyńska P. Kuczyński W. Młynarski Notariusze

Produkty i usługi

Kancelaria notarialna.

Solidne wykonanie, profesjonalna obsługa, fachowa pomoc.


Dokonujemy czynności notarialnych obejmujących wszelkie dziedziny szeroko rozumianego prawa cywilnego i handlowego. Wieloletnia praktyka i doświadczenie, fachowość, rzetelność i profesjonalizm w czynnościach dokonywanych przy wykonywaniu zawodu pozwoliły Kancelarii stać się jedną z najbardziej sprawnie działających i renomowanych w okręgu. Dodatkowo czynności poświadczeniowe wykonywane są praktycznie „od ręki”.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij