Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Betoniarnia Maliszew w Panoramie Firm

Opis działalności

Produkcja, transport i pompowanie betonu, produkcja prefabrykatów betonowych, roboty ziemne i fundamentowe, dostarczamy własnym transportem, piasek, żwir, cement, ziemię, kruszony beton i inne materiały budowlane, roboty rozbiórkowe, kruszenie betonowych i asfaltowych nawierzchni, rozdrabnianie i sortowanie gruzu betonowego i ceglanego.

O nas

Firma w Maliszewie powstała jako oddział - filia, działającego z powodzeniem od 20 lat, przedsiębiorstwa Jan-Pol z Mińska Mazowieckiego. Po uruchomieniu Stacji Paliw w 1995 roku, właściciele firm Państwo Hanna i Jan Możdżonek, założyli nowe przedsiębiorstwo o nazwie "Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hanna Możdżonek".

Firma rozwija się bardzo dynamicznie co roku oddawane są nowe obiekty usługowe i produkcyjne:
- węzeł betoniarski, usługi budowlane - 1996 rok,
- parkingi, bar gastronomiczny, usługi gastronomiczne - 1997 rok,
- zakup kruszarki do betonu, rozwój usług budowlanych - 1999 rok,
- budowa pawilonów handlowych, rozwój handlu 2000 rok,
- budowa stacji autogazu - 2001 rok,
- budowa i uruchomienie drugiego supernowoczesnego węzła betoniarskiego - 2001r

Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w odległości 5 km od Mińska Mazowieckiego przy tzw. trasie tranzytowej Mińsk - Grójec. Wśród lasów na dużym parkingu, zlokalizowana jest Stacja Paliw pod patronatem Rafinerii Gdańskiej, bar gastronomiczny, centrum handlowe oraz zakład budowlano-betoniarski.

Marki i specjalizacje

- Produkcja, transport i pompowanie betonu,
- produkcja prefabrykatów betonowych,
- roboty ziemne i fundamentowe,
- dostarczamy własnym transportem - piasek , żwir, cement, ziemię, kruszony beton i inne materiały budowlane,
- roboty rozbiórkowe, kruszenie betonowych i asfaltowych nawierzchni,
- rozdrabnianie i sortowanie gruzu betonowego i ceglanego.

Produkty i usługi

Zalety nowego węzła betoniarskiego:

Duża wydajność węzła, 60 m3/godz, umożliwia skrócenie czasu przygotowania mieszanki i wyeliminowanie negatywnego efektu wiązania cementu przed jego wbudowaniem. Komputerowy system naważania zapewnia uzyskiwanie stabilnej jednakowej receptury w poszczególnych dostawach. Automatyczny ciągły pomiar plastyczności i automatyczne dozowanie wody zapewniają uzyskiwanie zadanej stabilnej konsystencji betonu. Bardzo dokładne wagi elektroniczne umożliwiają dozowanie trzech różnych dodatków chemicznych co umożliwia produkcję betonów o szczególnych właściwościach. Urządzenia pracują w pomieszczeniach dobrze izolowanych termicznie dzięki czemu beton można produkować w temperaturach do
-15st.C.

Posiadamy przewoźny, supernowoczesny, ekologiczny, węzeł betoniarski typu "COBRA" C-60 produkcji Fińskiej firmy TECWILL o wydajności 60m3 na godzinę. Opłacalność montażu osiąga się przy zapotrzebowaniu 10000m3 betonu. Koszt produkowanego w pobliżu budowy betonu obniża się do 30% w stosunku do dostarczanego z urządzeń stacjonarnych.

Wymagania techniczne montażu urządzenia:
- utwardzony plac o powierzchni 3000m2 z dojazdem dla samochodów o ciężarze całkowitym do 50ton.
- przyłącz energii elektrycznej mocy 120 KW.
- przyłącz wodny przekrój rury 50mm.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij