Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Messa Ośrodek Hodowli Zarodowej Sp. z o.o. w Mieni w Panoramie Firm

Opis działalności

Ośrodek Hodowli Zarodowej w Mieni zaprasza do kontaktu i współpracy.

Produkty i usługi

Nasza Ferma znajduje się 12km od Mińska Mazowieckiego. Istniejemy od 1961 roku. W roku 1974 rozpoczęliśmy prace hodowlane nad rodami kur nieśnych i ogólnoużytkowych.

Dokładność i rzetelność prowadzenia prac hodowlanych przynosi oczekiwany postęp hodowlany. Ferma posiada sprzęt komputerowy najnowszej generacji, co pozwala na prowadzenie elektronicznej dokumentacji hodowlanej, wykluczającej pomyłki człowieka. Indywidualna kontrola użytkowości kur oznakowanych kodem kreskowym prowadzona jest przy użyciu terminala przenośnego i skanera laserowego służącego do: odczytu, dekodowania kodów kreskowych znaczków indywidualnych, zbierania danych dotyczących nieśności, jakości skorupy. Zintegrowane elektronicznie systemy do indywidualnej kontroli nieśności, ważenia, oceny jakości jaj pozwalają na szybką analizę kontrolowanych cech. Do naszych odbiorców trafiają mieszańce międzyrodowe i międzyrasowe, które na skutek zjawiska heterozji przewyższają formy rodzicielskie.

Oferujemy:

* zestawy reprodukcyjne
* nioski jednodniowe
* nioski odchowane
* jaja wylęgowe

** Kury MESSA 45, które cechują się.
* Upierzenie ptaków: rude z białymi końcówkami lotek
* Barwa skorupy jaja: jasno-brązowa
* niskie spożycie paszy
* wysoka nieśność
* wytrwała w nieśności
* wysoka przeżywalność

** Kury MESSA 43, które cechuje
* Upierzenie ptaków: białe z cętkami brązowymi i czarnymi
* Barwa skorupy jaja: kremowa
* niskie spożycie paszy
* wysoka nieśność
* wytrwała w nieśności
* wysoka przeżywalność

Opinie

0/1000
Super firma ,super materiał
elba@op.pl 2015-04-13
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij