Galerie zdjęć

Opis działalności

Garnitury, garnitury komunijne, kurtki.

Marki i specjalizacje

Szyjemy marynarki ze sztruksu, elano - wełny, marynarki sportowe i klubowe.

Stosując różne techniki i sposoby kroju staramy się sprostać wymaganiom wszystkich klientów.

Produkty i usługi

Produkty wykonywane są w naszej firmie według obecnie obowiązujących norm, staramy się być na bieżąco w trendach mody jak i w technologii szycia. W firmie staramy się wprowadzić nowinki techniczno - technologiczne, gdyż jest to konieczne w obecnych czasach dla istnienia każdej firmy. Kadra pracownicza jest dobierana tak, aby sprostać wszelkim wymogom nowoczesnej firmy. Staramy się jednak aby wyroby naszej firmy miały też swój styl i aby były kojarzone z firmą "GARNITUREK".

Garnitury w naszej firmie produkujemy z różnych tkanin. Są to elany, elano - wełny, wełny, bawełny. Stosujemy fasony oraz style kroju dostosowane do potrzeb klienta, czy też firmy zlecającej szycie, a zamówienia te naprawdę czasami zaskakują. Staramy się każdego klienta traktować indywidualnie, aby był ubrany stosownie i odpowiednio do sytuacji, czy też imprezy na którą ma zamiar się udać.

Spodnie można podzielić na dwie grupy:

- spodnie tzw. garniturowe

oraz

- spodnie tzw. swobodne.

"GARNITUREK" został założony w 1992 roku. Ale jako, że jesteśmy firmą rodzinną, nasze tradycje sięgają już kilkudziesięciu lat.

Oferujemy wyroby gotowe oraz na zamówienie klienta. A wszelkie korekty i poprawki wykonujemy na miejscu. Przy większych zamówieniach, mierzenie wykonujemy u klienta. Cenę oraz termin realizacji uzgadniamy z każdym klientem indywidualnie.

Nasza firma produkuję też wyroby dla firm i instytucji.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij