Galerie zdjęć

Opis działalności

Garnitury, garnitury komunijne, kurtki.

Marki i specjalizacje

Szyjemy marynarki ze sztruksu, elano - wełny, marynarki sportowe i klubowe.

Stosując różne techniki i sposoby kroju staramy się sprostać wymaganiom wszystkich klientów.

Produkty i usługi

Produkty wykonywane są w naszej firmie według obecnie obowiązujących norm, staramy się być na bieżąco w trendach mody jak i w technologii szycia. W firmie staramy się wprowadzić nowinki techniczno - technologiczne, gdyż jest to konieczne w obecnych czasach dla istnienia każdej firmy. Kadra pracownicza jest dobierana tak, aby sprostać wszelkim wymogom nowoczesnej firmy. Staramy się jednak aby wyroby naszej firmy miały też swój styl i aby były kojarzone z firmą "GARNITUREK".

Garnitury w naszej firmie produkujemy z różnych tkanin. Są to elany, elano - wełny, wełny, bawełny. Stosujemy fasony oraz style kroju dostosowane do potrzeb klienta, czy też firmy zlecającej szycie, a zamówienia te naprawdę czasami zaskakują. Staramy się każdego klienta traktować indywidualnie, aby był ubrany stosownie i odpowiednio do sytuacji, czy też imprezy na którą ma zamiar się udać.

Spodnie można podzielić na dwie grupy:

- spodnie tzw. garniturowe

oraz

- spodnie tzw. swobodne.

"GARNITUREK" został założony w 1992 roku. Ale jako, że jesteśmy firmą rodzinną, nasze tradycje sięgają już kilkudziesięciu lat.

Oferujemy wyroby gotowe oraz na zamówienie klienta. A wszelkie korekty i poprawki wykonujemy na miejscu. Przy większych zamówieniach, mierzenie wykonujemy u klienta. Cenę oraz termin realizacji uzgadniamy z każdym klientem indywidualnie.

Nasza firma produkuję też wyroby dla firm i instytucji.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Słowa kluczowe

produkcja odzieży, marynarki męskie, spodnie męskie, garnitury męskie, marynarki, spodnie, garnitur, odzież męska
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij