Centrum Handlowe "Dom i Wnętrze" Tomasz Rembecki w Panoramie Firm

Opis działalności

Przedsiębiorstwo Dom i Wnętrze funkcjonuje na płońskim rynku od 1996 r., a od 1998 również na rynku na rynku ciechanowskim. Sprzedaż materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz to podstawa naszej działalności.

Marki i specjalizacje

Boryszew, Opoczno, Atlas, Dekoral, Kaczmarek, KMT, Izolbet, Kreisel, Mapei, Cersanit, Koelner, Rehau, Aluplast, Tubądzin, Barlinek, DAKO, Franspol, Weber Ceresit, Paradyż, Euronord, Aldrew, Porta, Kronopol, Egger, Pol-skone, Śnieżka Tarkett, Mardom, Grupa, projektowanie wnętrz online.

Produkty i usługi

Firma Dom i Wnętrze jest jednym z głównych dystrybutorów materiałów budowlanych na terenie powiatu płońskiego i ciechanowskiego. Głównymi jej odbiorcami są firmy budowlane, hurtownie oraz klienci indywidualni z województwa mazowieckiego, a także z całej Polski.

Staramy się zapewnić naszym klientom pełne doradztwo przy ich inwestycjach budowlanych - od przygotowania do wyboru projektu, aż do wykończenia budynku. Na życzenie klienta przeprowadzamy szczegółowe konsultacje techniczne i finansowe, polecamy sprawdzonych wykonawców oraz oczywiście zapewniamy kompleksową dostawę materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Bogaty asortyment narzędzi pozwoli nawet fachowcom wybrać coś dla siebie. Nie zapominamy jednak o majsterkowiczach, którzy także będą mogli w naszej ofercie znaleźć coś na swoje możliwości.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij