• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Sklep Meblowy i Art. Przem. Marek Adamkowski w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

W miejskich sklepach meblowych zapłacisz za miasto, w Warszawie za stolicę, a w Zągotach za meble. To dlatego w Zągotach za meble nie przepłacisz.

O nas

Nasz Sklep Meblowy powstał w 1991 r. Nasza siedziba znajduje się na trasie Płock- Sierpc, 13 km od Płocka.

Wieloletnie doświadczenie w branży meblowej pomogło nam wybrać do współpracy polskich producentów mebli, którzy postawili na jakość i niewygórowaną cenę. Klientom proponujemy meble o wysokim standardzie i estetyce.
meble kuchenne, meble pokojowe, meble młodzieżowe, meble do sypialni, meble tapicerowane meble do przedpokoju, meble, tanie meble, meble najtaniej, sklep meblowy meble kuchenne, meble pokojowe, meble młodzieżowe, meble do sypialni, meble tapicerowane

Produkty i usługi

Nasz Sklep Meblowy powstał w 1991 roku. Realizujemy zamówienia m.in. na meble kuchenne, tapicerowane, pokojowe.

Nasza siedziba znajduje się na trasie Płock-Sierpc, 13 km od Płocka. Klientom proponujemy meble tapicerowane i meblościanki o wysokim standardzie i estetyce. Istnieje możliwość wyboru koloru materiału na meble tapicerowane.

Na życzenie Klienta zakupione meble możemy skręcić i dostarczyć w całości pod wskazany adres.

Wieloletnie doświadczenie w branży meblowej pomogło nam nawiązać współpracę z polskimi producentami mebli, którzy postawili na jakość i niewygórowane ceny.

Staramy się wprowadzić do oferty sprzedaży nowości, ukazujące się aktualnie na rynku mebli tapicerowanych w Polsce.


W skład naszej oferty wchodzą:

- meble kuchenne,
- meble pokojowe,
- meble młodzieżowe,
- meble do sypialni,
- meble tapicerowane,
- meble do przedpokoju.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij