• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
"Alfa" Centrum Szkolenia Kierowców w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Ośrodek Szkolenia ALFA ma bardzo długą tradycję w szkoleniu kandydatów na kierowców, a także w doszkalaniu osób przed egzaminem. Od początku pomagamy też osobom, które posiadają już Prawo Jazdy lecz nie czują się na siłach by jeździć samodzielnie po ulicach dużych aglomeracji miejskich takich jak Warszawa. Nasza Nauka Jazdy odbywa się w Warszawie a szkolenie jest profesjonalne.

Marki i specjalizacje

Kursy prawa jazdy w dzielnicach: Ursus Gołąbki, Ursus, Warszawa Ochota i w miejscowościach Michałowice, Łazy, Piastów
Szkolenie na prawo jazdy dla niepełnosprawnych. Kursy doszkalające na instruktorów nauki jazdy.

Produkty i usługi

Nasi Kursanci miło nas i nasze szkolenie wspominają, a egzamin na Prawo Jazdy w Warszawie i nie tylko zdają bez większych problemów. Dla osób, które ukończyły szkolenie w CSK ALFA oferujemy rabaty na dalszą naukę jazdy w innych kategoriach, a także na kursach instruktorów Nauki Jazdy, kursach - kwalifikacji wstępnej i wstępnej przyśpieszonej - dawne kursy - przewóz osób i rzeczy, a także na kursach - szkoleniach okresowych.

Kategorie: A - Honda CBF 250, Honda CBF 125, Yamaha YBR250, Suzuki 125GN Kat:B - Skoda Fabia 1.2 TSI, C - Man 12.240, Man 12.224, Daf LF 55, E- przycza typu Tandem, D - autobus Autosan A 1010T Lider 3, Autobus Mercedes 0303, Autosan H-9 oraz Toyota Hiace, Renault Trafic, kursy nauki jazdy weekendowe, kursy instruktorskie, kursy na instruktorów prawa jazdy, kursy na motocykle, kursy na samochody osobowe, kursy na ciężarówki, kursy na samochody ciężarowe, kursy na autobusy, kursy na samochody z przyczepą, kursy zawodowe przewóz osób, kursy zawodowe przewóz rzeczy, kursy na wózki widłowe, kursy ADR, kursy HDS.

Opinie

0/1000
Bardzo dobra szkoła, robiłem tam kurs i zdałem za pierwszym razem. Świetni instruktorzy z wykładów jak i z zajęć praktycznych. Polecam tą szkołę. I polecam Pana Michała
janek 2013-01-23
Super szkoła, naprawdę polecam szkolenie - fajnie że jest juz w piasecznie
Pepson 2011-06-16
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij