Lista
Mapa

Nowy sącz - Polska

- znaleziono 181 firm
 • Drukuj
 • Udostępnij
 • Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij

Baza firm z dnia 28.03.2015r.

 • Polecana oferta
  1
  0
  reklama Nowy Sącz  galeria zdjęć
  18 440 76 27
  ul. Kościuszki 7, Nowy Sącz
  na terenie miasta Nowego Sącza oraz Powiatu Nowosądeckiego (gminy: Nawojowa, Łabowa, Tylicz, Krynica, Muszyna, Piwniczna, Stary Sącz, Łącko, Podegrodzie, Chełmiec, Kamionka, Poręba) Dodatkowo Miasto można poczytać w przeszło 100 punktach m.in. banki, restauracje, zakłady fryzjerskie, bary. Bieżący...