Lista
Mapa

Odtruwanie alkoholowe - mazowieckie

- znaleziono 6 firm
 • Drukuj
 • Udostępnij
 • Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij

Baza firm z dnia 27.04.2015r.

Brak wyników dla odtruwanie alkoholowe w okolicy mazowieckie, sochaczewski, Sochaczew.
Wyniki wyszukiwania wyświetlono dla województwa: mazowieckie.
 • 1
  0
  odtrucia, odtruwanie alkoholowe, poalkoholowe odtrucia, wszywka, esperal, detoks, wizyty domowe
  664 027 350
  ul. Maszynowa 6, Warszawa
  Specjalizuję się w leczeniu alkoholizmu, wszywanie esperalu. odtrucia alkoholowe. Wizyty w domu pacjenta Warszawa i okolice. Oczywiście pełna dyskrecja. Odtrucia alkoholowe w domu pacjenta, lekarskie wizyty domowe. Esperal - odtrucia poalkoholowe - Zasięg działania Warszawa i okolice Odtrucia...