Lista
Mapa

Odtruwanie poalkoholowe organizmu - Polska

- znaleziono 3 firmy
 • Drukuj
 • Udostępnij
 • Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij

Baza firm z dnia 30.03.2015r.

Brak wyników dla odtruwanie poalkoholowe organizmu w okolicy małopolskie, tatrzański, Zakopane.
Wyniki wyszukiwania wyświetlono dla całej Polski.
 • 1
  0
  odtrucie, detox, odwyk, odtruwanie poalkoholowe, detoksyzacja, esperal, leczenie alkoholizmu
  22 622 69 22
  ul. Żegańska 21 /23, Warszawa
  uzależnieniu, ale przede wszystkim znów cieszyć się życiem. Wykwalifikowany zespół medyczny centrum medycznego ALCOR zatroszczy się o to, by proces odtruwania organizmu z substancji takich jak alkohol, narkotyki czy też leki przebiegał tak, aby w jak najmniejszym stopniu Pacjent odczuwał jego negatywne skutki...