Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Baseny Poolsfactory w Panoramie Firm

Opis działalności

Produkcję basenów poliestrowych w 1997 roku rozpoczęliśmy jako marka Starpool. Jesteśmy jednym z pierwszych producentów tego typu basenów zarówno w Polsce jak i w Europie. Do dziś na rynku polskim producentów basenów poliestrowych jest niewielu, warto o tym pamiętać przy wyborze firmy, w której kupują Państwo basen.

O nas

Doświadczenie, które udało nam się zdobyć przez wszystkie lata naszej działalności zaowocowało tym, że dziś jesteśmy największym producentem basenów w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasze zakłady mieszczą się na powierzchni 5,5 tys. m2 hal produkcyjno- magazynowych oraz blisko 35 tys. m2 gruntu co pozwala nam na produkcję 3000 basenów rocznie. Lata pracy i doświadczeń nauczyły nas pracować z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości oraz stosowania jedynie najlepszych dostępnych na rynku maszyn przy produkcji naszych basenów kąpielowych. Świadczą o tym liczne certyfikaty od firm, z którymi od lat współpracujemy. Najlepsza jakość nie zna kompromisów, dlatego też nie pozwalamy sobie na nie przy produkcji swoich basenów.

Nieustannie pracujemy nad tym by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego też wciąż poszerzamy swoją ofertę o coraz to nowsze formy i rozmiary naszych basenów.

Dzięki połączeniu najlepszych rozwiązań technologicznych przy produkcji naszych basenów jesteśmy w stanie zadowolić każdego najbardziej wymagającego klienta. Nowości jednak wprowadzamy nie tylko w tym, co widoczne dla oka. Doskonałym przykładem jest wykorzystanie przez naszą firmę mat Carbon-Aramid przy produkcji naszych basenów. Jako nieliczni na świecie stosujemy tą technologię w produkcji co sprawia, że nasze produkty są jednymi z najbardziej wytrzymałych basenów na świecie. Stworzenie takich produktów stanowiło dla nas punkt honoru.

Spacer wirtualny:

https://maps.gstatic.com/intl/en_us/mapfiles/cb/mspp/pano_viewer.html?panoid=1RDJYt86om4AAAQfDRtBEw

Marki i specjalizacje

PoolsFACTORY GROUP - PRODUCENT BASENÓW - łączy w sobie następujące marki: exclusivePools, Starpool, World of Pools, Pool4You. W ramach każdej z marek produkujemy baseny w różnych kategoriach cenowych tak by każdy z Państwa mógł pozwolić sobie na luksus posiadania własnego basenu.

Produkty i usługi

W swojej ofercie basenów ogrodowych posiadamy ich blisko 40 modeli i na tym nie koniec! Nieustannie projektujemy i tworzymy coraz to nowsze kształty i rozmiary basenów tak by każdy znalazł coś dla siebie. Rynek jest wymagający a naszym celem jest mu sprostać. Jeśli nie chcecie Państwo kupować basenu przez internet zapraszamy do naszej siedziby gdzie stworzyliśmy największą w Europie ekspozycję basenów ogrodowych oraz basen pokazowy, z którego możecie Państwo skorzystać.

Prócz basenów kąpielowych zajmujemy się również sprzedażą profesjonalnych urządzeń basenowych, a także zadaszeń basenowych.

Będąc stale rozwijającym się producentem basenów pragniemy, żeby nasze produkty powstawały w oparciu o najnowsze technologie i reprezentowały wysoką jakość wykonania. Nasza specjalistyczna wiedza w połączeniu z najnowszym parkiem technologicznym pozwalają nam na opracowanie i wykonanie produktu doskonałego, dostępnego w rozsądnej cenie, który zadowoli każdego Klienta.

Budowa basenu kąpielowego wiąże się z podjęciem nieodzownych decyzji i koniecznością dokonania wielu trudnych wyborów. Dlatego też warto od początku zdać się na pomoc profesjonalistów!

Specjalnie dla naszych klientów proponujemy kompleksowe doradztwo w zakresie rozmieszczenia, posadowienia i instalacji basenu. Nasz pracownik osobiście przyjedzie do Ciebie, aby zobaczyć Twój ogród i doradzić gdzie i jak najkorzystniej zamontować basen. Wspólnie zaplanujemy drogę dojazdową i sposób rozładunku. Wybierzemy model i rozmiar basenu najbardziej odpowiadający Twoim wymaganiom. Pomożemy w doborze akcesoriów i oświetlenia. Porada jest absolutnie darmowa, a jedyny koszt jaki ponosi klient to dojazd naszego fachowca. Co więcej, przy zakupie naszego basenu, ten koszt traktowany będzie jako zaliczka i zostanie odliczony od całkowitej kwoty zamówienia.

Nasi eksperci są do Waszej dyspozycji. Nie czekaj!
Zadzwoń do nas i razem z nami spełnij swoje marzenia.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij