Poolsfactory Sp. z o.o. Starpool Spółka Komandytowa w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Poolsfactory - jest bezpośrednim producentem basenów poliestrowych tzw.gotowych. Będąc producentem stale kontrolujemy jakość naszych produktów na każdym etapie produkcyjnym. Szanowny Kliencie kupuj tylko u PRODUCENTA. Wyjątkowe i funkcjonalne kształty Naszych basenów elegancko prezentują się w każdym otoczeniu, doskonale uatrakcyjniają niejeden ogród. Nasze baseny z pewnością znajdą uznanie u osób szukających wymarzonego komfortowego miejsca relaksu.

O nas

Nasza firma specjalizuje się w produkcji basenów poliestrowych tzw. gotowych. O jej ciągły rozwój i doskonalenie technologii produkcji dba kreatywna i doświadczona kadra ludzi. Firma należy do największych i najszybciej rozwijających się zakładów w branży basenowej w EUROPIE. Od kilku lat inwestuje w ciągłą rozbudowę istniejącej bazy biurowo-produkcyjno-magazynowej. Stały rozwój, nastawiony na zadowolenie Klienta, zaowocował wykonaniem nowych form basenowych w nowoczesnych technologiach, odpowiadających rosnącym wymaganiom naszych Klientów. Oferujemy zróżnicowany katalog wzorów i kształtów.

Misja firmy PoolsFactory
Łączy nas wspólny cel, razem spełniamy marzenia - basen w każdym domu !!!

Marki i specjalizacje

Projektowanie, budowa oraz sprzedaż basenów kąpielowych, ogrodowych i wewnętrznych, zadaszeń basenowych.

Produkty i usługi

Nasza oferta to baseny poliestrowe zaprojektowane specjalnie dla osób, które cenią sobie połączenie klasyki z funkcjonalnością. Wykorzystanie w projektowaniu niecek atutów klasycznych form pozwoliło na stworzenie produktów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Będąc stale rozwijającym się producentem basenów pragniemy, żeby nasze produkty powstawały w oparciu o najnowsze technologie i reprezentowały wysoką jakość wykonania. Nasza specjalistyczna wiedza w połączeniu z najnowszym parkiem technologicznym pozwalają nam na opracowanie i wykonanie produktu doskonałego, dostępnego w rozsądnej cenie, który zadowoli każdego Klienta.

Budowa basenu kąpielowego wiąże się z podjęciem nieodzownych decyzji i koniecznością dokonania wielu trudnych wyborów. Dlatego też warto od początku zdać się na pomoc profesjonalistów!

Specjalnie dla naszych klientów proponujemy kompleksowe doradztwo w zakresie rozmieszczenia, posadowienia i instalacji basenu. Nasz pracownik osobiście przyjedzie do Ciebie, aby zobaczyć Twój ogród i doradzić gdzie i jak najkorzystniej zamontować basen. Wspólnie zaplanujemy drogę dojazdową i sposób rozładunku. Wybierzemy model i rozmiar basenu najbardziej odpowiadający Twoim wymaganiom. Pomożemy w doborze akcesoriów i oświetlenia. Porada jest absolutnie darmowa, a jedyny koszt jaki ponosi klient to dojazd naszego fachowca. Co więcej, przy zakupie naszego basenu, ten koszt traktowany będzie jako zaliczka i zostanie odliczony od całkowitej kwoty zamówienia.

Uzupełnieniem Naszej oferty są zadaszenia basenowe. Pozwalają na korzystanie z basenu niezależnie od pogody i pory roku. Ograniczają do minimum ilość czasu potrzebnego do utrzymania basenu w czystości. W ciągu kilku sekund basen kryty można zamienić w basen odkryty.

Nasi eksperci są do Waszej dyspozycji. Nie czekaj!
Zadzwoń do nas i razem z nami spełnij swoje marzenia.

Opinie

0/1000

Słowa kluczowe

baseny producent, produkcja basenów, baseny ogrodowe, basen, basen poliestrowy, basen ogrodowy, sprzedaż basenów, zadaszenia do basenów, sauna, sauny, producent basenów, baseny sprzedaż, najtańsze baseny, baseny ogrodowe tanio, baseny ogrodowe producent, basen ogrodowy producent, zadaszenia basenowe, baseny gotowe
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij