Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Columbex-Sport Marcin Koźlik w Panoramie Firm

Opis działalności

Oferujemy komputerowe usługi grawerskie na płytkach PCV oraz na foliach w różnych kolorach. Oferujemy nasze wyroby po najbardziej konkurencyjnych cenach w kraju. W naszej ofercie znajdują się: medale, puchary, dyplomy, akcesoria, patery, trofea. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

Marki i specjalizacje

Trofea przez nas polecane dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej jak również wielkościowej. Istnieje możliwość realizacji zamówień pod indywidualne potrzeby.
Zapewniamy obsługę wszystkich dyscyplin sportowych.

Produkty i usługi

W ciągłej ofercie handlowej utrzymujemy około 500 różnych wzorów, które są systematycznie zmieniane i zastępowane nowymi niekonwencjonalnymi fasonami. W naszych pracowniach montowane są trofea sportowe z najlepszych importowanych materiałów i elementów.

O jakości naszych wyrobów świadczyć może fakt, że od chwili założenia firmy tj. 1990 r.
Obsługujemy imprezy sportowe, artystyczne, kulturalne, jubileuszowe - imprezy szkolne, regionalne, ogólnopolskie i międzynarodowe.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij