• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
E&A Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Biuro firmy E&A zostało utworzone w 2000r i wchodzi w skład grupy kapitałowej T-Group skupiającej holenderskie i belgijskie agencje zatrudnienia. W ścisłej współpracy z kontrahentami holenderskimi i belgijskimi, zajmujemy się kojarzeniem ze sobą polskich pracowników dysponujących ważnym dokumentem tożsamości RP z pracodawcami na terenie Holandii i Belgii.

Marki i specjalizacje

Korzystając z naszej dotychczasowej wiedzy i doświadczenia postaramy się uczynić wszystko, byś mógł dołączyć do grona naszych pracowników.

Nasze placówki:

E&A – Opole
ul. Kołłątaja 3/1
45-064 Opole
pn-pt 8 – 18, sb 9-14
tel. +48 77 / 451 38 60
fax +48 77 / 451 38 62

E&A – Olesno
ul. Armii Krajowej 7
46-300 Olesno
pn-pt 8:30-17, sb 9-14
tel. +48 34 / 350 41 65
fax +48 34 / 350 41 67

E&A – Racibórz
ul. Batorego 5, I p., pok. 111
47-400 Racibórz
pn-pt 8:30-17, sb 9-14
tel. +48 32 / 414 99 61
fax +48 32 / 414 99 97
Royal Solutions

Produkty i usługi

Powodem powołania do życia naszej firmy była specyfika rynku pracy Śląska, przede wszystkim Opolszczyzny, a także specyfika rynku pracy tymczasowej w Holandii. W ścisłej współpracy z kontrahentami holenderskimi i belgijskimi, zajmujemy się kojarzeniem ze sobą polskich pracowników dysponujących ważnym dokumentem tożsamości RP z pracodawcami na terenie Holandii i Belgii. Nasze partnerskie biura znajdują się w Holandii to: Tilburgu, Hoogeveen, Zwolle, Zaandam, Nieuwegein, Ede, Niestelrode oraz Barendrechcie, oraz w Belgii: Mechelen, Lokeren, Tielt. Biuro E&A Sp. z o.o. w Opolu, jako jedne z pierwszych podjęło wyzwanie zbudowania kompleksowego systemu, który pozwolił podjąć wielu ludziom legalną pracę za granicą. Naszym pracownikom oferujemy szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Od czasu rozpoczęcia naszej działalności zaufały nam już setki osób i podjęły zatrudnienie u naszych pracodawców na terenie Holandii. Ich liczba stale wzrasta.

Główna siedziba firmy mieści się w Opolu, do Państwa dyspozycji pozostają również cztery filie: w Oleśnie, Raciborzu, Gliwicach oraz Rzeszowie.

Jako agencja zatrudnienia działamy w oparciu o Certyfikat Marszałka Województwa Opolskiego, który został zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 385. Jesteśmy również członkami Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy. Głównym priorytetem OKAP-u jest zapewnienie przestrzegania, respektowania i ochrony praw pracowników.

Firma została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000175518. Kapitał zakładowy spółki wynosi 50 000 PLN.
Jeśli nie potrafisz znaleźć atrakcyjnej pracy w kraju, jesteś chętny do jej podjęcia za granicą (Holandii, Belgii) chcesz być niezależny finansowo i nie martwić się o jutro, koniecznie skontaktuj się z naszym biurem osobiście.

Opinie

0/1000
fajna firma super kordynatorzy i praca
piotrek 2013-02-26
firma OK Najlepsza firma posrednictwa pracy w polsce Polecam......
Wiechu 2012-09-02
bardzo rzetelna firma i wypłacalna Polecam
aga 2012-03-03
jestem bardzo zadowolonhy bardzo mi pomogli
Stefan 2007-05-15
Bardzo mi pomogli
Stefan 2007-05-15
bardzo mi pomogli :)
zadowolony klient 2007-04-11
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij