Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
E&A Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

Biuro pracy E&A zostało utworzone w 2000r i wchodzi w skład grupy kapitałowej T-Group skupiającej holenderskie i belgijskie agencje zatrudnienia. W ścisłej współpracy z kontrahentami holenderskimi i belgijskimi, zajmujemy się kojarzeniem ze sobą polskich pracowników dysponujących ważnym dokumentem tożsamości RP z pracodawcami na terenie Holandii i Belgii.

Marki i specjalizacje

Działamy w oparciu o Certyfikat Marszałka Województwa Opolskiego, który został zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 385.
Jesteśmy również członkami Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy. Głównym priorytetem OKAP-u jest dbałość o wizerunek runku pracy, przestrzegania przepisów, respektowania praw pracowników


Korzystając z naszej dotychczasowej wiedzy i doświadczenia postaramy się uczynić wszystko, byś mógł dołączyć do grona naszych pracowników.
Royal Solutions

Produkty i usługi

E&A jako agencja zatrudnienia specjalizuje się w pośrednictwie legalnej pracy w Holandii i Belgii. Kierowani przez nas kandydaci otrzymują zatrudnienie przede wszystkim w magazynach dystrybucyjnych, przetwórstwie spożywczym i ogrodnictwie.
Z naszej oferty mogą skorzystać osoby gotowe do podjęcia współpracy na okres od 3 do 12 miesięcy z możliwością zjazdów do Polski w trakcie trwania umowy. U zainteresowanych mile widziana jest znajomość języka angielskiego i prawo jazdy. Wyjazdy proponujemy również osobom bez doświadczenia zawodowego i absolwentom.
Naszym kandydatom oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie w EURO,
-dodatki(wakacyjny, urlopowy, zmianowy, za normę, za nadgodziny, za dni świąteczne,
-cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i przelew na rachunek walutowy w Polsce,
-bezpłatny dojazd do pracy za granicą,
-zaświadczenia potwierdzające okresy zatrudnienia i roczne karty podatkowe.
Biuro pracy E&A Sp. z o.o. w Opolu, jako jedne z pierwszych podjęło wyzwanie zbudowania kompleksowego systemu, który pozwolił podjąć wielu ludziom legalną pracę za granicą. Dziś naszym pracownikom oferujemy szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności z zatrudnieniem, poprzez zorganizowanie transportu, ubezpieczenia i zakwaterowania, aż po doradztwo w zwrocie podatku i możliwości otrzymania różnych dodatków, a także w rozliczeniu dochodów z urzędem skarbowym.
Od czasu rozpoczęcia naszej działalności zaufały nam już tysiące osób i podjęły zatrudnienie u naszych pracodawców za granicą. Ich liczba stale wzrasta. Dołącz i ty do naszego grona współpracowników wypełniając formularz rejestracyjny na naszej stronie www i przyjdź na rozmowę kwalifikacyjną.
Siedziba firmy mieści się w Opolu, do Państwa dyspozycji pozostają również oddziały: w Oleśnie, Raciborzu, Gliwicach oraz Rzeszowie.
Firma została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000175518.

Opinie

0/1000
fajna firma super kordynatorzy i praca
piotrek 2013-02-26
firma OK Najlepsza firma posrednictwa pracy w polsce Polecam......
Wiechu 2012-09-02
bardzo rzetelna firma i wypłacalna Polecam
aga 2012-03-03
jestem bardzo zadowolonhy bardzo mi pomogli
Stefan 2007-05-15
Bardzo mi pomogli
Stefan 2007-05-15
bardzo mi pomogli :)
zadowolony klient 2007-04-11
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij