Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Brzegu Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

Działalność podstawowa: produkcja i dystrybucja wody, odbiór i unieszkodliwianie ścieków; inne wodociągi, kanalizacja, oczyszczanie ścieków, odbiór ścieków, utylizowanie ścieków, utylizacja tłuszczy, budowa sieci wodno-kanalizacyjnych, akredytowane laboratorium, laboratorium, kamerowanie sieci.

Marki i specjalizacje

- Utylizacja tłuszczy z przemysłu spożywczego
- Kamerowanie sieci
- badania w akredytowanym laboratorium

Produkty i usługi

Laboratorium prowadzi:

Świadczy usługi dla klientów zewnętrznych - badania fizykochemiczne wody, ścieków, osadów ściekowych i gleb oraz analizy bakteriologiczne wody.
Kontrole procesu technologicznego na Stacji Uzdatniania Wody i Oczyszczalni Ścieków.
Kontrole jakości wody dostarczonej do sieci i bezpośrednio do konsumenta.
Kontrolę jakości odprowadzanych ścieków do urządzeń kanalizacyjnych do wód powierzchniowych na zgodność z obowiązującymi przepisami.

Wszystkie analizy wykonywane są na nowoczesnym sprzęcie pomiarowym i pomocniczym na podstawie wytycznych zawartych w polskich normach. W celu zwiększenia zaufania oraz podniesienia naszych kompetencji dostosowaliśmy sposób wykonywania i dokumentowania naszych analiz do wymagań norm PN-EN ISO 9001:2009 oraz PN-EN ISO/IEC 17025:2005.

POGOTOWIE WODOCIĄGOWE 24h
tel. 77 416 22 44

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij