Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Brzegu Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

Działalność podstawowa: produkcja i dystrybucja wody, odbiór i unieszkodliwianie ścieków; inne wodociągi, kanalizacja, oczyszczanie ścieków, odbiór ścieków, utylizowanie ścieków, utylizacja tłuszczy, budowa sieci wodno-kanalizacyjnych, akredytowane laboratorium, laboratorium, kamerowanie sieci.

Marki i specjalizacje

- Utylizacja tłuszczy z przemysłu spożywczego
- Kamerowanie sieci
- badania w akredytowanym laboratorium

Produkty i usługi

Laboratorium prowadzi:

Świadczy usługi dla klientów zewnętrznych - badania fizykochemiczne wody, ścieków, osadów ściekowych i gleb oraz analizy bakteriologiczne wody.
Kontrole procesu technologicznego na Stacji Uzdatniania Wody i Oczyszczalni Ścieków.
Kontrole jakości wody dostarczonej do sieci i bezpośrednio do konsumenta.
Kontrolę jakości odprowadzanych ścieków do urządzeń kanalizacyjnych do wód powierzchniowych na zgodność z obowiązującymi przepisami.

Wszystkie analizy wykonywane są na nowoczesnym sprzęcie pomiarowym i pomocniczym na podstawie wytycznych zawartych w polskich normach. W celu zwiększenia zaufania oraz podniesienia naszych kompetencji dostosowaliśmy sposób wykonywania i dokumentowania naszych analiz do wymagań norm PN-EN ISO 9001:2009 oraz PN-EN ISO/IEC 17025:2005.

POGOTOWIE WODOCIĄGOWE 24h
tel. 77 416 22 44

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij