• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj

Opis działalności

Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Produkty i usługi

Naszym pacjentom gwarantujemy indywidualne podejście, pełen profesjonalizm, najwyższą jakość i długotrwałe efekty leczenia. Misją naszą jest dbałość o Państwa uśmiech, komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Opinie

0/1000
Do Pani doktor chodze już od lat i nie zamieniłabym na zadnego innego.Bez naciągania,szybko,miło i bezboleśnie.Polecam
I.M 2011-11-09
Super opieka bezboleśnie!!!
klient 2009-06-10
Polecam. Moja córa po wizycie powiedziała, że do innego dentysty nie pójdzie. Ja zresztą też!! Jak wcześniej dentysta kojarzył mi się ze stresem, to teraz zmieniłam zdanie. Spokojnie, miło i bez bólu.
Ania 2008-10-27
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij