Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
"Trans-Złom" Wojciech Kozioł w Panoramie Firm

Opis działalności

GWARANTUJEMY PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ ORAZ NAJNIŻSZE CENY!!

Produkty i usługi

Nasza firma specjalizuje się w trzech różnych dziedzinach. Wykonujemy ogrodzenia i słupki betonowe, zajmujemy się sprzedażą i skupem złomu oraz sprzedażą węgla. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w każdej z tych branż oferujemy Państwu produkty i usługi najwyższej jakości. Służymy doradztwem w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań, jak również pomocą na każdym etapie prac.

* ogrodzenia betonowe (różne wzory)
* podmurówki pod siatkę, oraz pod panele
* produkcja
* transport
* słupki betonowe
* montaż ogrodzeń betonowych
* sprzedaż ogrodzeń betonowych
- siatka ogrodzeniowa
- akcesoria
- montaż

Ogrodzenia-betonowe wysokość od 1m do 3 m, panelowe -kolor zielony czarny antracytowy oraz ocynk-z montażem oraz sam materiał z transportem do klienta

Złom stalowy, metale kolorowe wysokie ceny płatność gotówka - odbiór własnym transportem hds, podstawiamy kontenery na złom oraz inne odpady np. gruz.

Oferujemy szeroką paletę wzorów ogrodzeń betonowych.

Oferujemy również skup i sprzedaż złomu, oraz usługi koparko -ładowarką.
Wysokiej jakości opał - orzech, ekogroszek, miał, flot.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij