• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Zakłady Sprzętu Oświetleniowego "Szpak" Produkcja Sprzętu Oświetleniowego Sp.j. w Panoramie Firm

Opis działalności

Firma SZPAK została założona przez Józefa Szpaka w 1970 r.

Produkty i usługi

Ponad 600 tradycyjnych i nowoczesnych wzorów żyrandoli, lamp i kinkietów jest wytwarzane z metalu i drewna przy wykorzystaniu najnowszych technik lakierniczych. Specjalna nasza oferta to mosiężne, wykonywane ręcznie, tradycyjną metodą żyrandole i kinkiety, które proponujemy do kościołów, reprezentacyjnych i zabytkowych budynków.

Jakość, umiarkowane ceny, korzystne warunki handlowe i własny transport sprawią, że nasze oprawy oświetleniowe są atrakcyjnym towarem dla odbiorców w kraju i zagranicą.

Oferujemy również komp