Galerie zdjęć

Opis działalności

Tutaj znajdziesz swoje okulary! Przyjdź a Zobaczysz! - Dobór korekcji wzroku pod kątem okularów i soczewek kontaktowych, - Okulary Progresywne, - Soczewki kontaktowe oraz płyny do pielęgnacji, - Okulary Przeciwsłoneczne i akcesoria, - Profesjonalna obsługa i doradztwo przy doborze okularów

Marki i specjalizacje

ESSILOR, RODENSTOCK, HOYA, JZO CIBA VISION, COOPERVISION, Johnson & Johnson

Produkty i usługi

Oferta
W każdym z naszych salonów znajduje się ponad 1000 opraw okularowych, w wielu kształtach, kolorach i typach materiałów z których są wykonane. Nasz personel zna zasady wizażu i potrafi doradzić każdemu klientowi nie tylko najwygodniejsze okulary, ale również takie w których będzie wyglądał najatrakcyjniej.

Odpowiednio dobrana oprawa sprawi, że możemy wyglądać dynamiczniej, energiczniej, drapieżniej i zalotniej lub odwrotnie, bardziej dobrotliwie i łagodniej. Okulary mogą nam wyszczuplić i wydłużyć twarz, albo ją zaokrąglić i pogrubić, mogą nas postarzać lub odmładzać, mogą również nadać naszej twarzy efekt "liftingu".

Doradzamy jakie okulary pasują do jakiej okazji, jakie do pracy, jakie na wieczorową imprezę a jakie na randkę. Nie zapominamy również o tych spośród naszych klientów, którzy szukają okularów dyskretnych, niewidocznych proponując im szeroki wybór tzw. patentek lub garniturów wiedeńskich, w których w ogóle nie ma oprawki; zauszniki i mostek przywiercone są bezpośrednio do soczewek.

Opinie

0/1000

Słowa kluczowe

optyk, okulary, badanie wzroku, dobór soczewek, okularów, zakład optyczny, vision express
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij