Vision Express w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Tutaj znajdziesz swoje okulary! Przyjdź a Zobaczysz! - Dobór korekcji wzroku pod kątem okularów i soczewek kontaktowych, - Okulary Progresywne, - Soczewki kontaktowe oraz płyny do pielęgnacji, - Okulary Przeciwsłoneczne i akcesoria, - Profesjonalna obsługa i doradztwo przy doborze okularów

Marki i specjalizacje

ESSILOR, RODENSTOCK, HOYA, JZO CIBA VISION, COOPERVISION, Johnson & Johnson

Produkty i usługi

Oferta
W każdym z naszych salonów znajduje się ponad 1000 opraw okularowych, w wielu kształtach, kolorach i typach materiałów z których są wykonane. Nasz personel zna zasady wizażu i potrafi doradzić każdemu klientowi nie tylko najwygodniejsze okulary, ale również takie w których będzie wyglądał najatrakcyjniej.

Odpowiednio dobrana oprawa sprawi, że możemy wyglądać dynamiczniej, energiczniej, drapieżniej i zalotniej lub odwrotnie, bardziej dobrotliwie i łagodniej. Okulary mogą nam wyszczuplić i wydłużyć twarz, albo ją zaokrąglić i pogrubić, mogą nas postarzać lub odmładzać, mogą również nadać naszej twarzy efekt "liftingu".

Doradzamy jakie okulary pasują do jakiej okazji, jakie do pracy, jakie na wieczorową imprezę a jakie na randkę. Nie zapominamy również o tych spośród naszych klientów, którzy szukają okularów dyskretnych, niewidocznych proponując im szeroki wybór tzw. patentek lub garniturów wiedeńskich, w których w ogóle nie ma oprawki; zauszniki i mostek przywiercone są bezpośrednio do soczewek.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij