Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Handlopex S.A. w Panoramie Firm

Opis działalności

Firma zajmująca się dystrybucją opon i ogumienia. Posiadamy sieć dystrybucji obejmującą całą Polskę: 16 oddziałów, ponad 100 firm stowarzyszonych.

Produkty i usługi

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie możliwe rodzaje opon, felg i dętek. Oferowane przez nas towary są łatwo dostępne w każdym zakątku Polski, dzięki sieci naszych oddziałów. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet największe zamówienia w krótkim czasie - w naszych magazynach zawsze znajdują się duże ilości towarów.

Naszą ofertę kierujemy do firm z branż motoryzacyjnej i transportowej oraz przemysłu i rolnictwia, które zajmują się sprzedażą ogumienia lub potrzebują pewnego i fachowego dostawcy dla swojego parku transportowego.

Naszym odbiorcom oferujemy:
- duży wybór towarów w doskonałych cenach
- profesjonalną i przyjazną obsługę
- negocjowalne rabaty i warunki płatności
- dowóz towaru własnym transportem
- materiały szkoleniowe i reklamowe
Naszym dostawcom zapewniamy sprzedaż ich produktów w najwiekszej, prężnie rozwijającej się sieci dystrybucyjnej o znanej i solidnej marce:
- 16 oddziałów obejmujących zasięgiem teren całej Polski
- ponad 100 serwisów opon na terenie Polski w ramach Grupy Handlopex
- ponad 2000 stałych odbiorców

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij