Galerie zdjęć

Opis działalności

BWP "DISKRET" Spółka z o.o. powstała w 2007 r. świadcząc m.in. usługi ochrony osób i mienia oraz usługi detektywistyczne na terenie całego kraju. Firma jest polskim, koncesjonowanym biurem ochrony osób i mienia (koncesja wydana przez MSWiA nr L-0113/07) oraz licencjonowanym biurem detektywistycznym, działającym na podstawie zezw. nr RD-11/2007.

Marki i specjalizacje

Firma nasza jest polskim, koncesjonowanym biurem ochrony osób i mienia (koncesja wydana przez MSWiA nr L-0113/07) oraz licencjonowanym biurem detektywistycznym, działającym na podstawie zezwolenia nr RD-11/2007 wydanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Produkty i usługi

Główna siedziba Naszej Firmy znajduje się w Rzeszowie. Posiadamy też filiie w innych miastach na terenie całej Polski.

Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami w Europie zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług. Nasze usługi można zamawiać 24h/dobę na stronie internetowej www.bwp-diskret.eu.

Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na polskim rynku działa od 2007 roku.

Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi.

BWP "DISKRET" Spółka z o.o. świadczy usługi detektywistyczne na terenie całego kraju. Zakres usług detektywistycznych świadczonych przez BWP DISKRET jest bardzo szeroki.