• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
"Huta Szkła w Jaśle" S.A. Grupa Kapitałowa Krosno w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Firma specjalizuje się w produkcji szkła prasowanego technicznego i gospodarczego, oraz płaskiego barwionego w masie, wykonywanego ręczną metodą formowania.

O nas

Huta Szkła w Jaśle S. A. jest firmą polską należącą do Grupy Kapitałowej Krosno. Specjalizuje się w produkcji szkła prasowanego technicznego i gospodarczego, oraz płaskiego barwionego w masie, wykonywanego ręczną metodą formowania. Wyroby produkowane przez Hutę Szkła w Jaśle ze względu na szeroki asortyment, nowoczesne wzornictwo i bogatą kolorystykę znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle samochodowym, elektrycznym, jako elementy wyposażenia gospodarstw domowych, instytucji, hoteli.
huta szkła historyczne zdjęcia huty szkła historyczne zdjęcia huty szkła

Marki i specjalizacje

Specjalizuje się w produkcji szkła prasowanego technicznego i gospodarczego, oraz płaskiego barwionego w masie, wykonywanego ręczną metodą formowania.

Produkty i usługi

Wyroby produkowane przez Hutę Szkła w Jaśle ze względu na szeroki asortyment, nowoczesne wzornictwo i bogatą kolorystykę znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle samochodowym, elektrycznym, jako elementy wyposażenia gospodarstw domowych, instytucji, hoteli.

Huta Szkła w Jaśle posiada bogate zaplecze techniczne umożliwiające wykonywanie zleceń klientów. Posiadamy własne laboratorium fizyko - chemiczne, dysponujemy własnym warsztatem mechanicznym. Huta posiada własne biuro konstrukcyjno - techniczne.
Oprócz produkcji szkła witrażowego posiadamy własną przyzakładową pracownię witraży.

Swoje usługi wykonujemy na najwyższym poziomie dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnym parku urządzeń.

Katalog obejmuje wyroby będące w ofercie Huty Szkła w Jaśle:
- Szkło gospodarcze,
- Klosze do lamp oświetleniowych,
- Witraże i zawieszki witrażowe,
- Bilownice,
- Cukiernice,
- Czarki,
- Dzbanki,
- Filiżanki,
- Kubki,
- Kufle,
- Lampki oliwne,
- Maselnice,
- Patery,
- Pomoc do owoców,
- Popielnice,
- Piramidy na ciasto,
- Półmiski,
- Ramki na zdjęcia,
- Salaterki,
- Serwetniki,
- Spodki,
- Szklanki,
- Świeczniki,
- Talerze,
- Wazony,
- Zestawy,
- Klosze do lamp,
- Witraże.


Dysponujemy również nowoczesną wzorcownią, do której zapraszamy w celu zapoznania się naszą aktualną, bogatą ofertą handlową.

Certyfikaty

Huta Szkła w Jaśle posiada certyfikat ISO 9001:2000 o numerze 75.100.6561 nadany przez TÜV Rheinland INTERCERT.

Gazele Biznesu to grono najbardziej dynamicznie rozwijających się firm. Mieliśmy zaszczyt zostać uhonorowani tym wyróżnieniem dwukrotnie.
Gazele
Gazele
Certyfikat ISO 9001:2008

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij