• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Szkółka Krzewów Ozdobnych Halina Stanisław Surowiec w Panoramie Firm

Promocje

Ważna od
2014-09-05

Rabaty!!!

W przypadku większych zakupów hurtowych: na kwotę min.2000 zł udzielamy 5% rabatu przy zakupie powyżej 5000 zł jednorazowo - 10 %. Przy zakupach hurtowych dokonywanych przez stałych odbiorców, sklepy, firmy urządzające tereny - 10%.

Galerie zdjęć

Opis działalności

Oferujemy szeroką gamę produktów z naszej branży. Zadzwoń i sprawdź.

O nas

Nasze gospodarstwo powstało pod koniec lat osiemdziesiątych. Obecnie jesteśmy jedną z większych szkółek na terenie województwa podkarpackiego.

Działalność szkółkarską prowadzimy na powierzchni 5 ha z czego ponad 2 ha zajmują rośliny w pojemnikach a pozostałą powierzchnię rośliny w gruncie.

Proponowany przez nas asortyment obejmuje ponad 300 odmian.
szkółka drzew i krzewów ozdobnych, drzewa ozdobne, krzewy ozdobne, rośliny produkcja szkółka drzew i krzewów ozdobnych, drzewa ozdobne, krzewy ozdobne, rośliny produkcja szkółka drzew i krzewów ozdobnych, drzewa ozdobne, krzewy ozdobne, rośliny produkcja

Produkty i usługi

Nasza oferta obejmuje ponad 300 odmian krzewów liściastych, iglastych, wrzosowatych, zimozielonych.

Na nadchodzącą jesień przedstawiamy bogatą ofertę wrzosów pączkowych ze szczególnie cenionej serii Garden Girls. Wrzosy pączkowe, u których pąki kwiatowe nie otwierają się-utrzymując bardzo długo swoją barwę, nadają się nie tylko do ogrodu ale doskonale prezentują się w ozdobnych donicach na balkonach, tarasach a nawet mieszkaniach.Najpiękniejsze odmiany, to;

Amethyst - czerwono-fioletowy,
Anette- różowy,
Aphrodite - ciemno-czerwony,
Athene - intensywnie xczerwony,
Bonita - fioletowy, ulistnienie żółte,
Disco Queen - żywo-czerwony,
Jette - różowy,
Larissa-intensywnie czerwony,
Madonna - biały,
Melanie - biały,
Pink Alicia - różowy,
Sandy - biał, ulistnienie żółte,
Susane - różowy,
Theresa - fioletowy, ulistnienie złote,

oraz wiele innych odmian wrzosa o pełnych kwiatach i różnych kolorach.

Opinie

0/1000
Bardzo duży wybór zarówno drzewek jak i krzewów. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Nigdy nie zdarzyło mi się wrócić do domu bez nowego okazu. Polecam!!!
Aneta z Tarnogrodu 2014-06-25
Rośliny zadbane. Duży wybór. Wysoka jakość. Polecam.
Anita z Krosna 2014-02-16
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij