Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Szkółka Krzewów Ozdobnych Halina Stanisław Surowiec w Panoramie Firm

Opis działalności

Oferujemy szeroką gamę produktów z naszej branży. Zadzwoń i sprawdź.

O nas

Nasze gospodarstwo powstało pod koniec lat osiemdziesiątych. Obecnie jesteśmy jedną z większych szkółek na terenie województwa podkarpackiego.

Działalność szkółkarską prowadzimy na powierzchni 5 ha z czego ponad 2 ha zajmują rośliny w pojemnikach a pozostałą powierzchnię rośliny w gruncie.

Proponowany przez nas asortyment obejmuje ponad 300 odmian.
szkółka drzew i krzewów ozdobnych, drzewa ozdobne, krzewy ozdobne, rośliny produkcja szkółka drzew i krzewów ozdobnych, drzewa ozdobne, krzewy ozdobne, rośliny produkcja szkółka drzew i krzewów ozdobnych, drzewa ozdobne, krzewy ozdobne, rośliny produkcja

Produkty i usługi

Nasza oferta obejmuje ponad 300 odmian krzewów liściastych, iglastych, wrzosowatych, zimozielonych. Wiosna 2015. W naszej ofercie "królowe wiosny" - magnolie. Polecamy ciekawe odmiany wiśni japonskich, kolekcje kwitnących w różnych kolorach bzów /syringa vulgaris/,szeroką paletę odmian azalii i różaneczników.

Na jesień przedstawiamy bogatą ofertę wrzosów pączkowych ze szczególnie cenionej serii Garden Girls. Wrzosy pączkowe, u których pąki kwiatowe nie otwierają się-utrzymując bardzo długo swoją barwę, nadają się nie tylko do ogrodu ale doskonale prezentują się w ozdobnych donicach na balkonach, tarasach a nawet mieszkaniach.Najpiękniejsze odmiany, to;

Amethyst - czerwono-fioletowy,
Anette- różowy,
Aphrodite - ciemno-czerwony,
Athene - intensywnie xczerwony,
Bonita - fioletowy, ulistnienie żółte,
Disco Queen - żywo-czerwony,
Jette - różowy,
Larissa-intensywnie czerwony,
Madonna - biały,
Melanie - biały,
Pink Alicia - różowy,
Sandy - biał, ulistnienie żółte,
Susane - różowy,
Theresa - fioletowy, ulistnienie złote,

oraz wiele innych odmian wrzosa o pełnych kwiatach i różnych kolorach.

Opinie

0/1000
Od kilku lat zajeżdżamy do Państwa Surowców gdy jedziemy w odwiedziny za Mielec, zawsze coś dokupujemy (mamy już azalie, rododendrony, lilaki i spore ilości tuji. Jesteśmy zadowoleni z obsługi, ceny dobre, wszystko rośnie jak się patrzy, choć ziemię mamy nie najlepszą. Polecamy. Pozdrawiamy Właścicieli i do zobaczenia następnym razem.
Teresa, Mirek świętokrzyskie 2015-05-22
Byłem w tej szkółce, widziałem zdrowe, zadbane sadzonki roślin, ceny niższe niż w sklepach, miła kompetentna obsługa. Warto tu przyjechać.
Janek z Dębicy 2015-04-19
Bardzo duży wybór zarówno drzewek jak i krzewów. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Nigdy nie zdarzyło mi się wrócić do domu bez nowego okazu. Polecam!!!
Aneta z Tarnogrodu 2014-06-25
Rośliny zadbane. Duży wybór. Wysoka jakość. Polecam.
Anita z Krosna 2014-02-16
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij