Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Szkółka Krzewów Ozdobnych Halina Stanisław Surowiec w Panoramie Firm

Opis działalności

Oferujemy szeroką gamę produktów z naszej branży. Zadzwoń i sprawdź.

O nas

Nasze gospodarstwo powstało pod koniec lat osiemdziesiątych. Obecnie jesteśmy jedną z większych szkółek na terenie województwa podkarpackiego.

Działalność szkółkarską prowadzimy na powierzchni 5 ha z czego ponad 2 ha zajmują rośliny w pojemnikach a pozostałą powierzchnię rośliny w gruncie.

Proponowany przez nas asortyment obejmuje ponad 300 odmian.
szkółka drzew i krzewów ozdobnych, drzewa ozdobne, krzewy ozdobne, rośliny produkcja szkółka drzew i krzewów ozdobnych, drzewa ozdobne, krzewy ozdobne, rośliny produkcja szkółka drzew i krzewów ozdobnych, drzewa ozdobne, krzewy ozdobne, rośliny produkcja

Produkty i usługi

Nasza oferta obejmuje ponad 300 odmian krzewów liściastych, iglastych, wrzosowatych, zimozielonych. Wiosna 2015. W naszej ofercie "królowe wiosny" - magnolie. Polecamy ciekawe odmiany wiśni japonskich, kolekcje kwitnących w różnych kolorach bzów /syringa vulgaris/,szeroką paletę odmian azalii i różaneczników.

Na jesień przedstawiamy bogatą ofertę wrzosów pączkowych ze szczególnie cenionej serii Garden Girls. Wrzosy pączkowe, u których pąki kwiatowe nie otwierają się-utrzymując bardzo długo swoją barwę, nadają się nie tylko do ogrodu ale doskonale prezentują się w ozdobnych donicach na balkonach, tarasach a nawet mieszkaniach.Najpiękniejsze odmiany, to;

Amethyst - czerwono-fioletowy,
Anette- różowy,
Aphrodite - ciemno-czerwony,
Athene - intensywnie xczerwony,
Bonita - fioletowy, ulistnienie żółte,
Disco Queen - żywo-czerwony,
Jette - różowy,
Larissa-intensywnie czerwony,
Madonna - biały,
Melanie - biały,
Pink Alicia - różowy,
Sandy - biał, ulistnienie żółte,
Susane - różowy,
Theresa - fioletowy, ulistnienie złote,

oraz wiele innych odmian wrzosa o pełnych kwiatach i różnych kolorach.

Opinie

0/1000
Od kilku lat zajeżdżamy do Państwa Surowców gdy jedziemy w odwiedziny za Mielec, zawsze coś dokupujemy (mamy już azalie, rododendrony, lilaki i spore ilości tuji. Jesteśmy zadowoleni z obsługi, ceny dobre, wszystko rośnie jak się patrzy, choć ziemię mamy nie najlepszą. Polecamy. Pozdrawiamy Właścicieli i do zobaczenia następnym razem.
Teresa, Mirek świętokrzyskie 2015-05-22
Byłem w tej szkółce, widziałem zdrowe, zadbane sadzonki roślin, ceny niższe niż w sklepach, miła kompetentna obsługa. Warto tu przyjechać.
Janek z Dębicy 2015-04-19
Bardzo duży wybór zarówno drzewek jak i krzewów. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Nigdy nie zdarzyło mi się wrócić do domu bez nowego okazu. Polecam!!!
Aneta z Tarnogrodu 2014-06-25
Rośliny zadbane. Duży wybór. Wysoka jakość. Polecam.
Anita z Krosna 2014-02-16
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij