Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij

Opis działalności

Specjalistyczna praktyka lekarska chorób wewnętrznych i reumatologii. Wczesne rozpoznanie, leczenie zmian zwyrodnieniowych. Diagnoza i leczenie przewlekłych bóli.

Produkty i usługi

Gabinet prowadzi szczegółową diagnostykę i leczenie wszystkich chorób reumatycznych, w tym układowych chorób tkanki łącznej oraz rzadkich jednostek chorobowych. Ponadto prowadzone jest reumatoidalne zapalenie stawów, młodzieńcze idiopatyczne, zapalenie stawów oraz zesztywniąjące zapalenie stawów, kręgosłupa. Lekarz z wieloletnim klinicznym doświadczeniem.

- lek. med. reumatolog
- lek. med. chorób wewnętrznych

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach: