Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Opis działalności

Specjalizujemy się w wyrobach z granitu i marmuru, wykonujemy blaty kuchenne i łazienkowe, parapety okienne, okładziny kamienne łazienek, kominków, schodów, nagrobki itp. Naszą dewizą jest dokładność i staranność wykonywanych zleceń, jesteśmy terminowi i gotowi na każde zlecenie. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Marki i specjalizacje

nagrobki, kominki, schody, blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety okienne, okładziny kamienne, wyroby z granitu, wyroby z marmuru, granit, marmur, łupki

Produkty i usługi

Nasza firma istnieje na rynku od 2010 roku, wcześniej zdobywaliśmy doświadczenie i umiejętności w innych zakładach kamieniarskich, gdzie przez 10 lat poznawaliśmy różne sposoby i techniki związane z obróbką kamienia.

Obecnie chętnie pomagamy przy wyborze, przyjeżdżamy na pomiar i montujemy wybrany przez klienta materiał.

Specjalizujemy się w wyrobach z granitu i marmuru, wykonujemy blaty kuchenne i łazienkowe, parapety okienne, okładziny kamienne łazienek, kominków, schodów, nagrobki itp.

W naszej ofercie znajdą Państwo większość obecnych na Polskim rynku kamieni. Specjalizujemy się w marmurach, granitach i łupkach. Poniżej przykładowe typy kamieni.

MARMURY:
Brecia, Crema Marfil, Emperador Extra, Emperador Dark, Forest Green, Forest Brown, Nero Marguin, Trawertino Classico, Trawertino Giallo, Trawertino Navona, Trawertino Rosso.

GRANITY:
Amazon Star, Baltic Brown, Baltic Green, Bianco Cadalso, Blue Pearl, Brendy Yellow, Eagle Red, Fantastic Gold, Light Grey, Giallo Ornamentale, Giallo Veneziano, Juparana Bordeaux, Juparana Florence, Kaszmir Gold, Kaszmir White, Maple Red, Madura Gold, Nero Impala, Nero Indiano, Ouro Brasil, Padang Dark, Rosa Beta, Rosa Porino, Rosa Siena, Shiwakashi, Star Galaxy, Tianshan Red, Tiger Skin, Tuscan Sunsed, Tropic Brown, Verde Marina, Vanilia, Via Lactea.

Zapraszamy do współpracy!

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij