Galeria zdjęć i wideo

Opis działalności

Nasza firma skupia się na sprzedaży firan, zasłon i galanterii stołowej na miejscu w salonie. Ponadto świadczymy usługi w zakresie projektowania, szycia, modelowania i montażu firan, zasłon i dekoracji okiennych dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych wg wzorów własnych i w oparciu o najnowsze katalogi.

Produkty i usługi

Naszą dywizą jest zapewnienie Naszym klientom miłej atmosfery podczas dokonywanych zakupów przy jednoczesnym zagwarantowaniu dużego wyboru wzorów, fachowego doradztwa i dobrej jakości usług przy stosunkowo niewygórowanych cenach.

Znajdziecie u Nas ogromny wybór firan, zasłon, dodatków w konkurencyjnych cenach.

Nasza firma skupia się na sprzedaży firan, zasłon i galanterii stołowej na miejscu w salonie. Ponadto świadczymy usługi w zakresie projektowania, szycia, modelowania i montażu firan, zasłon i dekoracji okiennych dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych wg wzorów własnych i w oparciu o najnowsze katalogi. W ostatnim czasie rozszerzyliśmy usługi o montaż karniszy i upinanie dekoracji u klienta w domu.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi krawieckie. Specjalizujemy się w szyciu firan, zasłon, rolet rzymskich, narzut oraz wszelkich dekoracji na zamówienie. Na życzenie dokonujemy pomiaru oraz zawieszania i układania dekoracji. Nasza pracownia świadczy usługi dla Klientów indywidualnych oraz firm.

Oferujemy Państwu szeroki wybór:

* firan
* zasłon
* tkanin dekoracyjnych
* narzut
* ręczników
* kocy

Wszystkie produkty wykonane są z wysoko gatunkowych i przystępnych cenowo materiałów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu osobiście i sprawdzenie jak wysokiej jakości są nasze produkty i usługi. Dopełnieniem jest bogata propozycja obrusów, poduszek dekoracyjnych.

Zapraszamy do naszego sklepu DORIS FIRANY przy ul. Malmeda 13 lok.15 w Białymstoku. Posiadamy szeroki asortyment tkanin. Oferujemy miłą obsługę i profesjonalną pomoc w doborze stylu na miejscu. Wszystkie produkty wykonane są z wysoko gatunkowych i przystępnych cenowo materiałów.

Opinie

0/1000

Słowa kluczowe

firany, zasłony, tkaniny dekoracyjne, pościel, narzuty, ręczniki, koce, montaż karniszy, upinanie dekoracji
Powiadom o błędzie
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij