• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj

Opis działalności

Autoryzowany serwis gwarancyjny AGD

Produkty i usługi

Autoryzowany serwis gwarancyjny AGD firm:
- Electrolux
- Zanussi
- AEG
- Beko
- Smeg
- Tefal
- Moulinex
- Krups
- Rowenta
- MPM Product
- De Longhi
- Novoterm
- Holden
- Kenwood
- Whirpool
- Polar

Posiadamy szeroką gamę worków do odkurzaczy różnych firm w cenach hurtowych i detalicznych.
Zajmujemy się naprawą i serwisowaniem takich urządzeń jak: pralki, zmywarki, lodówki, zamrażarki, kuchnie elektryczne, płyty ceramiczne, kuchnie mikrofalowe, piekarniki, podgrzewacze wody, bojlery oraz wszelkim sprzętem gastronomicznym takim jak: lady i witryny chłodnicze, zamrażarki, chłodziarki, chłodnie, kostkarki do lodu, piece gastronomiczne, kuchnie, zmywarki przemysłowe, ekspresy gastronomiczne oraz klimatyzacja.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach: