Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
"Tartak Żarnowo I" Zbigniew Rółkowski w Panoramie Firm
Szalówka
Szalówka rodzaj formy, służącej do nadawania kształtu mieszance betonowej tymczasowa konstrukcja z różnych sortymentów drewna lub płyt....
http://rolkowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3&Itemid=4
Szalówka
Szalówka rodzaj formy, służącej do nadawania kształtu mieszance betonowej tymczasowa konstrukcja z różnych sortymentów drewna lub płyt....
http://rolkowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3&Itemid=4

Opis działalności

Głównym produktem naszego zakładu jest szalówka, deska podłogowa oraz tarasowa deska ryflowana. Ponadto zajmujemy się produkcją tarcicy konstrukcyjnej, łaty dachowej, sztachet ogrodzeniowych oraz oraz innych materiałów budowlanych i elewacyjnych z drewna. Dla naszych klientów świadczymy takie usługi jak tarcie na ostro i do kantu, korowanie, suszenie, struganie 4-stronne, impregnacja ciśnieniowo próżniowa. W związku z dużym zainteresowaniem zajęliśmy się produkcja pelletu drzewnego.

O nas

Działamy na rynku już od 30 lat. Nasz tartak powstał w 1987 roku. Zakład usytuowany jest w pobliżu Augustowa, przy drodze krajowej Augustów – Łomża. Tartak jest bardzo nowoczesny, wyposażony w nowe maszyny. Surowiec, z którego wytwarzamy nasze produkty pochodzi z Puszczy Augustowskiej, słynącej z drewna najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy!
"Tartak Żarnowo I" Zbigniew Rółkowski "Tartak Żarnowo I" Zbigniew Rółkowski "Tartak Żarnowo I" Zbigniew Rółkowski

Nasi główni klienci

Naszymi klientami są głównie firmy oraz osoby indywidualne z całego Podlasia. Dla każdego klienta świadczymy fachowe doradztwo przy wyborze materiału, jego montażu oraz impregnacji. Działamy na terenie Augustowa i Suwalszczyzny. Wszystkich klientów zapraszamy do siedziby naszej firmy w Żarnowie I. Zapewniamy transport naszych produktów. Pozdrawiamy naszych kontrahentów i zapraszamy do współpracy.

Marki i specjalizacje

* Łaty,
* Kontrłaty,
* Tarcica sucha,
* Więźby dachowe,
* Szalówka,
* Deska tarasowa

Produkty i usługi

- Szalówka, deska elewacyjna płaska oraz półokrągła czopowana na końcach,
- Deska podłogowa, podłoga czopowana na końcach,
- Boazeria, deska boazeryjna,
- Deska tarasowa ryflowana i gładka,
- Deska strugana,
- Sztachety,
- Bal lity,
- Kantówka,
- Więźba dachowa,
- Łata i kontrłata,
- Deska impregnowana,
- Ekologiczny pellet drzewny,

Deski szalówki oraz podłogi są czopowane na końcach, co ułatwia oraz przyspiesza jej montaż, efektywnie wykorzystując materiał.
Pełna oferta naszych produktów znajduje się na stronie
www.rolkowski.pl w zakładce OFERTA

Usługi jakie świadczymy:

- Tarcie drewna na ostro i do kantu,
- Obcieranie desek,
- Impregnacja ciśnieniowo próżniowa drewna,
- Korowanie,
- Suszenie,
- Struganie,
- Transport naszego drewna.

W sprawie innych usług lub produktów nie zawartych w ofercie informacje można uzyskać pod numerem telefonu - 693 491 205.

Opinie

0/1000
Drewno budowlane od Pana Zbyszka to najlepszy zakup, jakiego dokonałem w Augustowie w ostatnim czasie. Bardzo dobrej jakości, dowiezione na miejsce i na czas. To się nazywa profesjonalizm. Polecam wszystkim także szalówkę.
Antoni 2012-07-09
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij