• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj

Galerie zdjęć

Opis działalności

* Organizujemy przyjęcia weselne, chrzciny, komunie i inne imprezy klienta na zamówienia. * Catering – Dania na zamówienie: * Obsługa kelnerska * Obsługa autokarów i wycieczek * Wynajem sali na różne imprezy * Zapraszamy

Produkty i usługi

Oferujemy:

Dania litewskie i regionalne
- czenaki
- kartacze
- chłodnik litewski
- bliny litewskie z mięsem
- kibiny

Robimy na zamówienie:

- chleb domowy
- kiełbasa biała
- kiełbasa wędzona
- golonka pieczona
- klopsy pieczone
- ciasta domowe

Organizujemy:
- przyjęcia weselne
- chrzciny
- komunie
- stypy
- urodziny
- sylwester
- inne imprezy klienta na zamówienie

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij