Chcę zarządzać tą stroną
 
 
 
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
 
Jesteś właścicielem tej firmy?

Opinie

0/1000
Przyjemna współpraca cateringowa, kuchnia litewska syta, porcje solidne. Tak powinna funkcjonować każda restauracja. Polecam.
gerrt 2015-07-06
Lubię ten klimat restauracyjny staropolski. Chrzciny organizowałam w restauracji i muszę oddać honor, bo jedzenie się sprawdziło, było różnorodne, a na stole niczego nie brakowało.
zerrt55 2015-05-19
Kiszka ziemniaczana obowiązkowo do spróbowania. Bardzo smaczne przepisy. Pracownicy restauracji uprzejmi.
gert33 2015-04-30
Nie trzeba długo czekać na jedzenie. Pizze domowej roboty bardzo smaczne i składników nie żałują. Nie odczułam nigdy przypalenia spodu.
bendek7 2015-04-27
Polska kuchnia jak marzenie, a stoły zastawione obficie :) Obsługa kelnerska bardzo przyzwoita. Żadnych dziwnych min, szybko się sprężają ludzie :)
wojtii 2015-04-13
Na święta zamawiam u nich wędliny i ryby faszerowane i ciasta domowej roboty od nich. 100% razy lepiej niż w sklepie spożywczym, a ceny zbliżone, a nawet czasami niższe.
Goralik.krz 2015-04-07
Zamówiona impreza firmowa w stylu staropolskim, szlacheckim odbyła się tak, jak zaplanowano. Podniebienia gości podbiła zdecydowanie kiszka ziemniaczana. Po prostu cudo:)
marian33 2015-04-01

Podobne oferty w pobliżu

48, Stary Folwark
Catering
Olecka 4, Suwałki
Catering
pl. Wolności 14, Olecko
Catering
Wojska Polskiego 73 A, Ełk
Catering
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij