• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj

Galerie zdjęć

Opis działalności

Kancelaria działa od 1994 roku. Dokonujemy czynności z zakresu obrotu nieruchomościami, prawa cywilnego, prawa spółdzielczego, spółek, prawa spadkowego, prawa rodzinnego i innych dziedzin prawa.

Marki i specjalizacje

Kancelaria działa od 1994 r. Dokonujemy czynności z zakresu obrotu nieruchomościami, prawa cywilnego, prawa spółdzielczego, spółek, prawa rodzinnego i innych dziedzin prawa. Współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi.
Inne terminy i godziny czynności do uzgodnienia.
Zapraszamy

Produkty i usługi

- Wszelkie czynności wynikające z prawa o notariacie
- dokumentowanie w formie aktu notarialnego umów
- Oświadczenia o poddaniu się egzekucji
- akty poświadczenia dziedziczenia
- inne poświadczenia, protokoły
- przechowywanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych
- sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów
- sporządzanie na żądanie stron projektów akt, oświadczeń i innych dokumentów


Akty notarialne: umowy sprzedaży, darowizny, zamiany, dożywocia, przedwstępne, zniesienie współwłasności, dział spadku, podział majątku wspólnego, majątkowe, małżeńskie, hipoteki, poddanie egzekucji, spółki, protokoły, spadki, depozyt notarialny, poświadczenia dziedziczenia, testamenty, pełnomocnictwa, ustanowienie odrębnej własności lokalu (deweloperskie) i inne czynności notarialne.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij