Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
HiCopy Automatyka Biurowa Gdańsk w Panoramie Firm

Promocje

Ważna od
2015-11-24

Taniej drukujesz gdy wynajmujesz! Dofinansowany najem drukarek Samsung.


Nowoczesny sprzęt za 1zł/m-c
Odpłatność tylko za wydruki
Bezpłatny szybki serwis
Bezpłatne tonery i części
Niższe koszty eksploatacji
Pełna kontrola kosztów
Jedna faktura +raporty

Opis działalności

Wiemy jak oszczędzać na drukowaniu bez inwestowania w sprzęt. Oferujemy kompetentny, szybki i niedrogi serwis. Posiadamy duży wybór kserokopiarek i drukarek różnych producentów do przetestowania! Oferujemy urządzenia wielofunkcyjne z dodatkowym oprogramowaniem, które dzięki odpowiednio dobranej technologii, pozwolą zmniejszyć koszty oraz zwiększyć efektywność pracy w Państwa biurze. Znajdą u nas Państwo zarówno drukarki, kserokopiarki oraz niszczarki jak i urządzenia wielofunkcyjne.

O nas

Naszym atutem jest elastyczność przy doborze urządzeń. Nie jesteśmy uzależnieni od żadnego producenta a dostęp do urządzeń wielu marek umożliwia nam dobór najoszczędniejszych rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb.

W palecie oferowanych produktów znajdują się zarówno kolorowe jak i czarno-białe kopiarki i drukarki, urządzenia wielofunkcyjne oraz drukarki specjalistyczne. Uzupełnia je szeroki wybór tonerów i materiałów eksploatacyjnych w konkurencyjnych cenach. Innymi słowy jesteśmy przygotowani do świadczenia kompleksowej obsługi firm w zakresie wyposażenia biur. Posiadamy szeroką gamę urządzeń biurowych zarówno nowych, jak i poleasingowych, które dobierzemy do Państwa oczekiwań i możliwości finansowych mając na uwadze realne obniżenie kosztów pracy biura.

W ramach naszej działalności, oferujemy również profesjonalny serwis urządzeń biurowych realizowany przez doświadczonych specjalistów. Naszych klientów, szczególnie staramy się zainteresować współpracą w oparciu o Umowę Serwisową, dzięki której gwarantujemy wysoką jakość i nieprzerwaną sprawność użytkowanych urządzeń a także znaczne oszczędności związane z serwisem urządzeń i zakupem materiałów eksploatacyjnych.
Kserokopiarki Drukarki Kserokopiarki Drukarki

Marki i specjalizacje

logotypy logotypy logotypy logotypy logotypy

Produkty i usługi

Zacznij oszczędzać na drukowaniu!
Nie inwestuj w naprawy starych urządzeń.
Teraz za 1zł możesz zastąpić je nowoczesnym sprzętem,
który usprawni pracę i zmniejszy koszty drukowania.

Certyfikaty

BIG
KRD

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij