Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
"Motor Centrum" Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

Samochody Nowe i Używane

O nas

Samochody Nowe:
Nasza działalność opiera się przede wszystkim na sprzedaży samochodów nowych. Auta nowe to w pierwszej kolejności samochody marki Opel, zarówno osobowe jak i dostawcze. W 2004 roku, kiedy to Chevrolet debiutował na polskim rynku, byliśmy pierwszym i jedynym dealerem zajmującym się sprzedażą tej marki na Pomorzu. W październiku 2004 roku z kolei rozpoczęliśmy sprzedaż marki Saab, która uzupełniła naszą ofertę o modele w klasie Premium. W 2007 roku do naszej rodziny dołączyły samochody marki Suzuki produkowane przez koncern Suzuki Motor Poland. Jesienią 2009 roku nasza oferta powiększyła się o kolejną japońską markę - Mitsubishi. W Salonie o łącznej powierzchni 250m2 eksponowane są flagowe modele tego koncernu.

Samochody Używane - www.motorcentrum.pl/uzywane/oferta/index.php?showa=popup
Motor Centrum to również sprzedaż i kupno Samochodów Używanych wszystkich marek. Na naszym placu znajduje się blisko 100 aut w tym samochody osobowe, osobowe z homologacją, dostawcze oraz ciężarowe. Zależy nam, aby każdy z klientów mógł odnaleźć auto, które najlepiej będzie spełniać jego oczekiwania pod względem klasy, funkcjonalności i przede wszystkim stanie się niezawodnym partnerem w pracy oraz życiu rodzinnym.

Nasi główni klienci

Autoryzowany Serwis:
Dbając o kompleksową obsługę naszych Klientów oddajemy do ich dyspozycji nowoczesny dział serwisowy wraz z magazynem części oraz punktem usług błyskawicznych masterfit, dział blacharsko-lakierniczy.

Marki i specjalizacje

Firma Motor Centrum istnieje na rynku od 1996 roku. Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku przy ul. Miałki Szlak 4/8.Jako jeden z największych i najbardziej nowoczesnych salonów samochodowych w Trójmieście oddajemy do dyspozycji Klientów przestronny salon z pełną gamą samochodów marki Opel, Chevrolet, Suzuki i Mitsubishi.
Dodatkowo firma Motor Centrum to również autoryzowany serwis marek Opel, Saab, Chevrolet, Suzuki i Mitsubishi oraz dostawczych marki Ople. Nasi pracownicy to profesjonalna kadra
logo Opel logo Saab logo Chevrolet logo Suzuki logo Mitsubishi

Produkty i usługi

Dział Blacharsko-Lakierniczy:
Dział blacharsko-lakierniczy, dysponujący nowoczesnym sprzętem wykona dla Państwa najbardziej skomplikowane naprawy, zachowując przy tym bardzo dużą dokładność. Dział ten świadczy usługi z zakresu lakierowania nadwozi, lakierowania blach aluminiowych i stalowych, polerowania, sporządzania kalkulacji Audatex oraz pełnej obsługi szkód komunikacyjnych PZU S.A., UNIQA Towarzystwo ubezpieczeń S.A., TUiR Allianz Polska S.A. oraz Generali TU S.A

Dział Części i Akcesoriów:
Magazyn części to dział o szerokim asortymencie części oryginalnych, najwyższej jakości, dostępnych "od ręki".

Punkt Szybkiej Obsługi:
Nawet drobne naprawy warto przeprowadzać w Autoryzowanym Serwisie Opla, ponieważ gwarantujemy konkurencyjne ceny Usług Błyskawicznych, oryginalne części oraz profesjonalną obsługę. Posiadamy dwa stanowiska obsługowe umożliwiające dokonywanie napraw bez konieczności wcześniejszego umawiania się na naprawę.

Stacja kontroli pojazdów:
Nasze stanowisko diagnostyczne umożliwia przeprowadzanie badania technicznego samochodów o łącznej masie do 3,5 tony, w tym samochodów wyposażonych w instalację gazową, powypadkowych i skierowanych przez Policję; posiada nowoczesną linię diagnostyczną Hofmanna.

Serwis ogumienia:
W zakresie serwisu ogumienia proponujemy sprzedaż opon letnich i zimowych, wymianę i wyważenie ogumienia, sprzedaż felg oraz przechowywanie opon (zimowych przez sezon letni, letnich w sezonie zimowym).

Opinie

0/1000
Jest wszystko ok.!
Maria 2014-12-09
Super polecam
bardzo zadowolona 2014-05-22
swietna obsluga klienta na najwyzszym poziomie
Krzysiek 2012-05-08
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij