• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
"Motor Centrum" Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Samochody Nowe i Używane

Marki i specjalizacje

Firma Motor Centrum istnieje na rynku od 1996 roku. Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku przy ul. Miałki Szlak 4/8.Jako jeden z największych i najbardziej nowoczesnych salonów samochodowych w Trójmieście oddajemy do dyspozycji Klientów przestronny salon z pełną gamą samochodów marki Opel, Chevrolet, Suzuki i Mitsubishi.
Dodatkowo firma Motor Centrum to również autoryzowany serwis marek Opel, Saab, Chevrolet, Suzuki i Mitsubishi oraz dostawczych marki Ople. Nasi pracownicy to profesjonalna kadra
logo Opel logo Saab logo Chevrolet logo Suzuki logo Mitsubishi

Produkty i usługi

Dział Blacharsko-Lakierniczy:
Dział blacharsko-lakierniczy, dysponujący nowoczesnym sprzętem wykona dla Państwa najbardziej skomplikowane naprawy, zachowując przy tym bardzo dużą dokładność. Dział ten świadczy usługi z zakresu lakierowania nadwozi, lakierowania blach aluminiowych i stalowych, polerowania, sporządzania kalkulacji Audatex oraz pełnej obsługi szkód komunikacyjnych PZU S.A., UNIQA Towarzystwo ubezpieczeń S.A., TUiR Allianz Polska S.A. oraz Generali TU S.A

Dział Części i Akcesoriów:
Magazyn części to dział o szerokim asortymencie części oryginalnych, najwyższej jakości, dostępnych "od ręki".

Punkt Szybkiej Obsługi:
Nawet drobne naprawy warto przeprowadzać w Autoryzowanym Serwisie Opla, ponieważ gwarantujemy konkurencyjne ceny Usług Błyskawicznych, oryginalne części oraz profesjonalną obsługę. Posiadamy dwa stanowiska obsługowe umożliwiające dokonywanie napraw bez konieczności wcześniejszego umawiania się na naprawę.

Stacja kontroli pojazdów:
Nasze stanowisko diagnostyczne umożliwia przeprowadzanie badania technicznego samochodów o łącznej masie do 3,5 tony, w tym samochodów wyposażonych w instalację gazową, powypadkowych i skierowanych przez Policję; posiada nowoczesną linię diagnostyczną Hofmanna.

Serwis ogumienia:
W zakresie serwisu ogumienia proponujemy sprzedaż opon letnich i zimowych, wymianę i wyważenie ogumienia, sprzedaż felg oraz przechowywanie opon (zimowych przez sezon letni, letnich w sezonie zimowym).

Opinie

0/1000
Jest wszystko ok.!
Maria 2014-12-09
Super polecam
bardzo zadowolona 2014-05-22
swietna obsluga klienta na najwyzszym poziomie
Krzysiek 2012-05-08

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij