Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Panoramie Firm

Opis działalności

Hospicjum dla Dzieci Bursztynowa Przystań Pierwsza tego typu placówka na Pomorzu, powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni. Opieka świadczona w Bursztynowej Przystani jest całkowicie bezpłatna. Zachęcamy do wsparcia naszej działalności poprzez przekazanie 1% podatku dochodowego - KRS 0000044542

Marki i specjalizacje

Celem opieki hospicyjnej jest poprawa jakości życia pacjenta w terminalnej fazie choroby poprzez sprawowanie opieki nad chorymi i jego rodziną, zarówno podczas choroby jak i w okresie żałoby. Opieka hospicyjna, którą sprawujemy, jest całkowicie bezpłatna.

Produkty i usługi

Hospicjum dla Dzieci Bursztynowa Przystań powstało z myślą, by ulżyć w cierpieniu chorym dzieciom, rozjaśnić ich codzienność miłością, zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Otaczamy naszych małych pacjentów kompleksową opieką medyczną, pedagogiczną, rehabilitacyjną, socjalną i wolontaryjną. Pomagamy również rodzinom i bliskim naszych podopiecznych.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij