Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Panoramie Firm

Opis działalności

Hospicjum dla Dzieci Bursztynowa Przystań Pierwsza tego typu placówka na Pomorzu, powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni. Opieka świadczona w Bursztynowej Przystani jest całkowicie bezpłatna. Zachęcamy do wsparcia naszej działalności poprzez przekazanie 1% podatku dochodowego - KRS 0000044542

Marki i specjalizacje

Celem opieki hospicyjnej jest poprawa jakości życia pacjenta w terminalnej fazie choroby poprzez sprawowanie opieki nad chorymi i jego rodziną, zarówno podczas choroby jak i w okresie żałoby. Opieka hospicyjna, którą sprawujemy, jest całkowicie bezpłatna.

Produkty i usługi

Hospicjum dla Dzieci Bursztynowa Przystań powstało z myślą, by ulżyć w cierpieniu chorym dzieciom, rozjaśnić ich codzienność miłością, zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Otaczamy naszych małych pacjentów kompleksową opieką medyczną, pedagogiczną, rehabilitacyjną, socjalną i wolontaryjną. Pomagamy również rodzinom i bliskim naszych podopiecznych.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij