• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
"Plast Team Poland" Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Plast Team posiada ponad 25-letnie doświadczenie w dostarczaniu na rynki detaliczne całego świata świata szerokiej gamy produktów z tworzyw sztucznych dla gospodarstwa domowego. Nasze wyroby wyróżniają się spośród innych, czynią życie codzienne bardziej komfortowym i sprawiają, że Twój dom pięknieje.

Produkty i usługi

Oferta naszych produktów obejmuje m.in.:
• Pojemniki do przechowywania żywności,
• Pojemniki do przechowywania,
• Kosze na śmieci,
• Kosze na brudną i czystą bieliznę,
• Miski, wiadra,
• Produkty dla dzieci - skrzynie na zabawki, pojemniki na lunch,
• Plastikowe naczynia piknikowe (talerzyki, kubki, sztućce).


agd, kosze do bielizny, pojemniki plastikowe, pojemniki na żywność, tortownice z uchwytem, pojemniki na proszek, pojemniki do spaghetti, regały plastikowe, skrzynie plastikowe, wieszaki, wiadra

Certyfikaty

PLAST TEAM przykłada ogromną wagę do tego, by oferowane produkty były bezpieczne dla zdrowia użytkowników. Nasze wyroby przeznaczone do kontaktu z żywnością są poddawane restrykcyjnym testom laboratoryjnym zgodnie z obowiązującymi w UE przepisami i tylko te, które otrzymały akceptację akredytowanego laboratorium są wprowadzane na rynek (załącznik: deklaracja zgodności).
certyfikat

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij