Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Sopocki Dom Aukcyjny Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

Sopocki Dom Aukcyjny powstał w 1990 r. z inicjatywy osób związanych z muzealnictwem i kolekcjonerstwem. Poza SDA nie ma w Polsce drugiej takiej firmy, która zajmowałaby się wszystkimi działami kolekcjonerstwa.

Marki i specjalizacje

Sztuka, rzemiosło artystyczne, pocztówki, filatelistyka, numizmatyka, falerystyka

Produkty i usługi

Sopocki Dom Aukcyjny powstał w 1990 r. z inicjatywy osób związanych z muzealnictwem i kolekcjonerstwem, jako S.C. z siedzibą w Gdyni. Tam też, przy ul. Świętojańskiej 73 otwarto pierwszy antykwariat. W 1991 r. firma przeniosła się do Sopotu, gdzie w maju otworzył swe podwoje przy ul. Bohaterów Monte Cassino 43 reprezentacyjny salon antykwaryczny i galeria. Następny rok - 1992 przyniósł otwarcie kolejnej galerii antykwarycznej - w Gdańsku przy ul. Długiej 67/68.
Poza SDA nie ma w Polsce drugiej takiej firmy, która zajmowałaby się wszystkimi działami kolekcjonerstwa: sztuką, rzemiosłem artystycznym, pocztówkami, filatelistyką, numizmatyką, falerystyką. We wszystkich salonach antykwarycznych, oprócz wyboru obrazów pędzla wybitnych malarzy, grafik, sreber, porcelany, mebli proponujemy rarytasy dla kolekcjonerów znaczków, pocztówek, monet, medali i odznaczeń.
2000 r. otwarto w Krakowie przy Rynku Głównym 45, tuż przy Kościele Mariackim, w historycznej kamienicy, piękny salon antykwaryczny.


Antyki, znaczki, monety, dzieła sztuki, srebra, porcelana, medale i odznaczenia

Gdańsk
ul. Długa 67/68
80-831 Gdańsk
Tel.: (0-58) 301 05 54
Fax: (0-58) 301 41 27
e-mail: gdansk@sda.pl

Kraków
Rynek Główny 45
31-017 Kraków
Tel./Fax: (0-12) 429 12 17
e-mail: krakow@sda.pl

Warszawa
ul. Nowy Świat 54/56
00-363 Warszawa
Tel./Fax: (0-22) 828 96 98
e-mail: warszawa@sda.pl

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij