Kora Centrum Szkoleń w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Jesteśmy do Waszych usług. Zadzwoń lub napisz.

Marki i specjalizacje

Podyplomowe Kształcenie Pielęgniarek i Położnych to kursy kwalifikacyjne, specjalistyczne, dokształcające oraz specjalizacje.

Sopockie Szkoły Medyczne kształcą w zawodach asystentka i higienistka stomatologiczna, opiekun medyczny, technik sterylizacji.

KORA Ratownictwo to szkolenia z pierwszej pomocy również dla osób nie związanych ze służbą zdrowia, kursy dla nauczycieli przygotowujące do prowadzenia zajęć z pierwszej pomocy.

www.kora.pl www.sopockie.edu.pl www.kora.edu.pl

Produkty i usługi

Szanowni Państwo,

Od 2001 roku zajmujemy się podyplomowym kształceniem pielęgniarek i położnych. Poszerzamy ofertę szkoleń, doskonalimy metody nauczania i współpracujemy z kadrą o najlepszych kwalifikacjach.

KORA Centrum Szkoleń to również kształcenie osób nie związanych ze służbą zdrowia, szkolenia z pierwszej pomocy, szkolenia dla ratowników medycznych, asystentek i higienistek stomatologicznych również dla nauczycieli.

KORA Centrum Szkoleń jest założycielem Sopockich Szkół Medycznych w Sopocie i Bydgoszczy. Kształcimy w zawodzie asystentki i higienistki stomatologicznej, opiekuna medycznego oraz technika sterylizacji.

Co nas wyróżnia?
- specjalizacja – jesteśmy najlepsi w tym co robimy,
- kadra o najwyższych kwalifikacjach, to ludzie z olbrzymią wiedzą i pasją,
- jako jedyna szkoła posiadamy własne gabinety stomatologiczne,
- oferujemy bezpłatne szkolenia produktowe,
- nasi słuchacze to najlepsi absolwenci na rynku pracy, nie mają problemów w znalezieniu pracy.

Opinie

0/1000

Słowa kluczowe

szkolenia dla pielęgniarek, szkolenia dla położnych, pierwsza pomoc, asystentka higienistka stomatologiczna, opiekun medyczny, szkoły medyczne, technik sterylizacji medycznej, kursy dla pielęgniarek
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij