Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Crown Packaging Polska Sp. z o.o. Oddział w Pruszczu Gdańskim w Panoramie Firm

Opis działalności

Metalowe puszki zgrzewane, metalowe puszki tłoczone owalne, okrągłe, prostokątne, metalowe wieczka owalne, okrągłe - standardowe i łatwootwieralne. Zakup naszych produktów prowadzi firma CROWN Commercial Polska Sp. z o.o.

Marki i specjalizacje

- metalowe puszki zgrzewane - z/bez druku
- metalowe puszki tłoczone owalne, okrągłe, prostokątne - z/bez druku
- metalowe wieczka standardowe owalne, okrągłe - z/bez druku
- metalowe wieczka łatwootwieralne owalne, okrągłe - z/bez druku
- aluminiowe puszki tłoczone owalne - z/bez druku

Produkty i usługi

Jako CROWN w branży produkcji opakowań stalowych i aluminiowych do żywności chcemy spełniać oczekiwania naszych klientów na wszystkich rynkach, na których jesteśmy obecni. Zgodnie z ich wymaganiami, zobowiązujemy się wytwarzać i dostarczać wysokiej jakości, bezpieczne wyroby, które nie stanowią ryzyka dla zdrowia konsumenta.
Priorytetem funkcjonowania firmy CROWN jest również bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających w zakładzie oraz zachowanie środowiska naturalnego dla obecnych i przyszłych pokoleń. Traktujemy to jako zobowiązanie wszystkich pracowników do zapobiegania wypadkom, chorobom zawodowym i zanieczyszczeniom środowiska.
Aby sprostać tym wyzwaniom, najwyższe kierownictwo zobowiązuje się ciągle doskonalić Zintegrowany System Zarządzania opierając się na wyznaczonych mierzalnych celach, a także spełniać wszystkie mające zastosowanie wymagania prawne i inne. (Zintegrowana Polityka Zakładu - wersja 5)

Produkujemy
- metalowe puszki zgrzewane - z/bez druku
- metalowe puszki tłoczone owalne, okrągłe, prostokątne - z/bez druku
- metalowe wieczka standardowe owalne, okrągłe - z/bez druku
- metalowe wieczka łatwootwieralne owalne, okrągłe - z/bez druku
- aluminiowe puszki tłoczone owalne - z/bez druku

Nasze produkty można zakupić od CROWN Commercial Polska Sp. z o.o.

Certyfikaty

Nasz zakład posiada certyfikowane Systemy Zarządzania: Jakością wg ISO 9001:2000, Ochroną Środowiska wg ISO 14001:2004, BHP wg OHSAS 18001:2007, Bezpieczeństwem Żywności wg BRC IoP v4. Jednostka certyfikująca: SGS Polska Sp. z o.o. z akredytacją UKAS.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij