Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Crown Packaging Polska Sp. z o.o. Oddział w Pruszczu Gdańskim w Panoramie Firm

Opis działalności

Metalowe puszki zgrzewane, metalowe puszki tłoczone owalne, okrągłe, prostokątne, metalowe wieczka owalne, okrągłe - standardowe i łatwootwieralne. Zakup naszych produktów prowadzi firma CROWN Commercial Polska Sp. z o.o.

Marki i specjalizacje

- metalowe puszki zgrzewane - z/bez druku
- metalowe puszki tłoczone owalne, okrągłe, prostokątne - z/bez druku
- metalowe wieczka standardowe owalne, okrągłe - z/bez druku
- metalowe wieczka łatwootwieralne owalne, okrągłe - z/bez druku
- aluminiowe puszki tłoczone owalne - z/bez druku

Produkty i usługi

Jako CROWN w branży produkcji opakowań stalowych i aluminiowych do żywności chcemy spełniać oczekiwania naszych klientów na wszystkich rynkach, na których jesteśmy obecni. Zgodnie z ich wymaganiami, zobowiązujemy się wytwarzać i dostarczać wysokiej jakości, bezpieczne wyroby, które nie stanowią ryzyka dla zdrowia konsumenta.
Priorytetem funkcjonowania firmy CROWN jest również bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających w zakładzie oraz zachowanie środowiska naturalnego dla obecnych i przyszłych pokoleń. Traktujemy to jako zobowiązanie wszystkich pracowników do zapobiegania wypadkom, chorobom zawodowym i zanieczyszczeniom środowiska.
Aby sprostać tym wyzwaniom, najwyższe kierownictwo zobowiązuje się ciągle doskonalić Zintegrowany System Zarządzania opierając się na wyznaczonych mierzalnych celach, a także spełniać wszystkie mające zastosowanie wymagania prawne i inne. (Zintegrowana Polityka Zakładu - wersja 5)

Produkujemy
- metalowe puszki zgrzewane - z/bez druku
- metalowe puszki tłoczone owalne, okrągłe, prostokątne - z/bez druku
- metalowe wieczka standardowe owalne, okrągłe - z/bez druku
- metalowe wieczka łatwootwieralne owalne, okrągłe - z/bez druku
- aluminiowe puszki tłoczone owalne - z/bez druku

Nasze produkty można zakupić od CROWN Commercial Polska Sp. z o.o.

Certyfikaty

Nasz zakład posiada certyfikowane Systemy Zarządzania: Jakością wg ISO 9001:2000, Ochroną Środowiska wg ISO 14001:2004, BHP wg OHSAS 18001:2007, Bezpieczeństwem Żywności wg BRC IoP v4. Jednostka certyfikująca: SGS Polska Sp. z o.o. z akredytacją UKAS.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij