• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Profos S.C. w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Firma handlowa Profos specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu firm instalujących systemy wentylacji, klimatyzacji, p-poż na terenie całej Polski. Posiadamy duże doświadczenie w branży wentylacyjnej oraz wykwalifikowaną kadrę. Swoje produkty sprzedajemy w obiektach przemysłowych, biurowych, magazynowych, mieszkalnych, garażowych. Zespół ludzi tworzących Profos ma za sobą wiele lat doświadczeń.

O nas

Firmy ST & KOPP oraz PROFOS S.C. istnieją nieprzerwanie od 1997 roku. Specjalizujemy się w dystrybucji systemów zamocowań budowlanych do wszelkich instalacji przemysłowych, elementów instalacji i prefabrykacji systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i innych.

Kilkunastoletnie doświadczenie pracy na rynku budownictwa przemysłowego i jednorodzinnego, współpracy z klientami przyczyniło się do stworzenia magazynów na potrzeby klienta zgodne z wymogami dzisiejszych czasów. W związku z tym jesteśmy w stanie zapewnić państwu skompletowanie dostawy elementów montażowo – instalacyjnych od podstaw i bezwzględnie w tempie odpowiadającym obecnym wymogom. Dobra logistyka i indywidualne traktowanie potrzeb powoduje zabezpieczenie wszelkich potrzeb odbiorców, włącznie z tymi skomplikowanymi.
W naszej ofercie handlowej znajdują się produkty wysokiej jakości, zgodne z polskimi normami, posiadające atest VDS, FM dopuszczające do stosowania w budownictwie

Zapraszamy do współpracy, proponujemy konkurencyjne ceny, profesjonalną obsługę, służymy fachową pomocą.

Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo jest firmą specjalizującą się w zaopatrzeniu polskiego i zagranicznego rynku wentylacji i klimatyzacji. W swojej ofercie posiadamy materiały montażowe, urządzenia wentylacyjno - klimatyzacyjne oraz materiały do składania swoich własnych instalacji wentylacyjnych. Dzięki dużemu doświadczeniu w zaopatrzeniu inwestycji w elementy wentylacyjne jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej trudnym i wymagającym wyzwaniom. W szeregach Naszej firmy posiadamy wyspecjalizowaną kadrę inżynierską, która potrafi rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane systemy wentylacyjne, a mottem naszej Firmy jest niemożliwe staje się możliwym.

Od początku swojego istnienia, proponujemy klientom atrakcyjną ofertę zarówno pod względem asortymentu cen jak i dostępności produktów. Dzięki temu przedsiębiorstwo stale się rozwija zwiększając grano zadowolonych ze współpracy klientów.

Marki i specjalizacje

W swojej sprzedaży mamy elementy takich firm jak: Venture, Rosenberg, System Air.

* Elementy montażowe
Erico, Mefa, Walraven, Gebhard, Niczuk, Lindab
* Wentylatory
Uniwersal, Venture Industres, Systemair, Rosenberg,

Wykonujemy instalacje w obiektach przemysłowych, biurowych, magazynowych, mieszkalnych, garażowych, gastronomicznych i użyteczności publicznej.
ST & kopp

Produkty i usługi

- Wentylacja
- klimatyzacja
- wentylatory
- urządzenia wentylacyjne
- izolacje techniczne
- instalacje wod-kan
- instalacje tryskaczowe
- centrale wentylacyjne
- montaż instalacji wentylacji
- kanały wentylacyjne
- osprzęt wentylacyjny
- Prefabryka kanałów
- kształtki wentylacyjne
- wycena wentylacji
- kratki wentylacyjne
- przepustnice
- czerpnie
- wyrzutnie
- czerpnie dachowe
- wyrzutnie dachowe
- podstawy dachowe
- tłumiki - okapy
- systemy zamocowań budowlanych

Produkty

* Obejmy instalacyjne i wodne
* Obejmy do instalacji wodnych, kanalizacyjnych, wentylacyjnych, chłodnictwa i p-poż
* Elementy zamocowań kanałów prostokątnych i okrągłych
* Wieszaki trapezowe z nakrętką obrotową M8, M10 Wieszaki trapezowe z nakrętką zgrzaną oraz nitonakrętką. Klamry zaciskowe do kanałów ze śrubą.
* Szyny, nośniki (profile montażowe), konsole
* Profile i wsporniki kątów. Wsporniki proste i kątowe
* Elementy śrubowe (pręty, śruby, wkręty....)
* Wyroby śrubowe (śruby, nakrętki, podkładki). Pręty gwintowane ocynkowane długości 1, 2, 3 mb. Złączki dystansowe do prętów gwintowanych. Tuleje kotwiace (dyble) stalowe, mosiężne, kotwy uchylne i inne. Wkręty z łbem sześciokątnym, gniazdem kwadratowym, krzyżakowym, wkręty farmerskie z podkładką EPDM.
* Elementy systemów nośnych, Podpory, łączniki, stopy, klamry, obejmy, nakrętki, podkładki, profile gumowe, zaślepki, złącza przegubowe, punkty stałe do systemów nośnych
* Taśmy montażowe, perforowane
Taśmy montażowa do dużych obciążeń o różnych szerokościach i perforacjach
* Elementy uszczelniające
Uszczelki z pianki polietylenowej, uszczelki EPDM, profile gumowe do profili, silikony, akryle, kleje, uszczelniacze, pianki wężykowe, pianki pistoletowe i inne
* Taśma aluminiowa gładka, zbrojona i inne
Taśmy aluminiowe gładkie i zbrojone z oczkiem 5x5 oraz 10x10. Taśmy uniwersalne (tkaninowe naprawcze) taśmy montażowe PCV. Taśmy metalizowane PP. Taśmy wysokotemperaturowe. Oferujemy taśmy firm Coroplast i innych.
* Opaski zaciskowe
Taśmy w rolce 30m wraz z zapinkami. Opaski zaciskowe.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij