Profos S.C. w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Firma Profos specjalizuje się w dziedzinie wentylacji, klimatyzacji, chłodu na rynku polskim przez wiele lat. Posiadamy duże doświadczenie w branży wentylacyjnej oraz wykwalifikowaną kadrę. Swoje produkty sprzedajemy w obiektach przemysłowych, biurowych, magazynowych, mieszkalnych, garażowych. Zespół ludzi tworzących Klimako ma za sobą wiele lat doświadczeń.

O nas

Firmy ST & KOPP oraz PROFOS S.C. istnieją nieprzerwanie od 1997 roku. Specjalizujemy się w dystrybucji systemów zamocowań budowlanych do wszelkich instalacji przemysłowych, elementów instalacji i prefabrykacji systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i innych.

Kilkunastoletnie doświadczenie pracy na rynku budownictwa przemysłowego i jednorodzinnego, współpracy z klientami przyczyniło się do stworzenia magazynów na potrzeby klienta zgodne z wymogami dzisiejszych czasów. W związku z tym jesteśmy w stanie zapewnić państwu skompletowanie dostawy elementów montażowo – instalacyjnych od podstaw i bezwzględnie w tempie odpowiadającym obecnym wymogom. Dobra logistyka i indywidualne traktowanie potrzeb powoduje zabezpieczenie wszelkich potrzeb odbiorców, włącznie z tymi skomplikowanymi.
W naszej ofercie handlowej znajdują się produkty wysokiej jakości, zgodne z polskimi normami, posiadające atest VDS, FM dopuszczające do stosowania w budownictwie

Zapraszamy do współpracy, proponujemy konkurencyjne ceny, profesjonalną obsługę, służymy fachową pomocą.

Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo jest firmą specjalizującą się w zaopatrzeniu polskiego i zagranicznego rynku wentylacji i klimatyzacji. W swojej ofercie posiadamy materiały montażowe, urządzenia wentylacyjno - klimatyzacyjne oraz materiały do składania swoich własnych instalacji wentylacyjnych. Dzięki dużemu doświadczeniu w zaopatrzeniu inwestycji w elementy wentylacyjne jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej trudnym i wymagającym wyzwaniom. W szeregach Naszej firmy posiadamy wyspecjalizowaną kadrę inżynierską, która potrafi rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane systemy wentylacyjne, a mottem naszej Firmy jest niemożliwe staje się możliwym.

Od początku swojego istnienia, proponujemy klientom atrakcyjną ofertę zarówno pod względem asortymentu cen jak i dostępności produktów. Dzięki temu przedsiębiorstwo stale się rozwija zwiększając grano zadowolonych ze współpracy klientów.

Marki i specjalizacje

W swojej sprzedaży mamy elementy takich firm jak: Venture, Rosenberg, System Air.

* Elementy montażowe
Erico, Mefa, Walraven, Gebhard, Niczuk, Lindab
* Wentylatory
Uniwersal, Venture Industres, Systemair, Rosenberg,

Wykonujemy instalacje w obiektach przemysłowych, biurowych, magazynowych, mieszkalnych, garażowych, gastronomicznych i użyteczności publicznej.
ST & kopp

Produkty i usługi

- Wentylacja
- klimatyzacja
- wentylatory
- urządzenia wentylacyjne
- izolacje techniczne
- instalacje wod-kan
- instalacje tryskaczowe
- centrale wentylacyjne
- montaż instalacji wentylacji
- kanały wentylacyjne
- osprzęt wentylacyjny
- Prefabryka kanałów
- kształtki wentylacyjne
- wycena wentylacji
- kratki wentylacyjne
- przepustnice
- czerpnie
- wyrzutnie
- czerpnie dachowe
- wyrzutnie dachowe
- podstawy dachowe
- tłumiki - okapy
- systemy zamocowań budowlanych

Produkty

* Obejmy instalacyjne i wodne
* Obejmy do instalacji wodnych, kanalizacyjnych, wentylacyjnych, chłodnictwa i p-poż
* Elementy zamocowań kanałów prostokątnych i okrągłych
* Wieszaki trapezowe z nakrętką obrotową M8, M10 Wieszaki trapezowe z nakrętką zgrzaną oraz nitonakrętką. Klamry zaciskowe do kanałów ze śrubą.
* Szyny, nośniki (profile montażowe), konsole
* Profile i wsporniki kątów. Wsporniki proste i kątowe
* Elementy śrubowe (pręty, śruby, wkręty....)
* Wyroby śrubowe (śruby, nakrętki, podkładki). Pręty gwintowane ocynkowane długości 1, 2, 3 mb. Złączki dystansowe do prętów gwintowanych. Tuleje kotwiace (dyble) stalowe, mosiężne, kotwy uchylne i inne. Wkręty z łbem sześciokątnym, gniazdem kwadratowym, krzyżakowym, wkręty farmerskie z podkładką EPDM.
* Elementy systemów nośnych, Podpory, łączniki, stopy, klamry, obejmy, nakrętki, podkładki, profile gumowe, zaślepki, złącza przegubowe, punkty stałe do systemów nośnych
* Taśmy montażowe, perforowane
Taśmy montażowa do dużych obciążeń o różnych szerokościach i perforacjach
* Elementy uszczelniające
Uszczelki z pianki polietylenowej, uszczelki EPDM, profile gumowe do profili, silikony, akryle, kleje, uszczelniacze, pianki wężykowe, pianki pistoletowe i inne
* Taśma aluminiowa gładka, zbrojona i inne
Taśmy aluminiowe gładkie i zbrojone z oczkiem 5x5 oraz 10x10. Taśmy uniwersalne (tkaninowe naprawcze) taśmy montażowe PCV. Taśmy metalizowane PP. Taśmy wysokotemperaturowe. Oferujemy taśmy firm Coroplast i innych.
* Opaski zaciskowe
Taśmy w rolce 30m wraz z zapinkami. Opaski zaciskowe.

Opinie

0/1000

Słowa kluczowe

rury spiro, profile montażowe, systemy zamocowań, systemy wentylacyjne, kanały wentylacyjne, instalacje wentylacyjne, hurtownia wentylacyjna, centrale wentylacyjne, kurtyny powietrza, wentylatory dachowe
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij