• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na przedstawianie mi ofert marketingowych przez telefon przez Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na przedstawianie mi ofert marketingowych przez telefon od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Podziel się
 • Drukuj
Restauracja "Stary Spichlerz" w Panoramie Firm

Opis działalności

Tylko u nas Największy SCHABOWY na Kaszubach .Przyjdź i smakuj.

Produkty i usługi

Zapraszamy do Restauracji Stary Spichlerz mieszczącej się w centrum Kaszub w malowniczych Sierakowicach. Swą niepowtarzalnością wpisuje się historię miejscowości, pełniąc niegdyś funkcję spichlerza zbożowego – stąd też wywodzi się nazwa – Stary Spichlerz. Stworzyliśmy tu miejsce, gdzie wśród starych ceglanych murów i drewnianych stropów można nie tylko przenieść się w krainę sielskiej beztroski ale i smacznie zjeść. Restauracja jest klimatyzowana i znajduje się na dwóch poziomach, każdy więc znajdzie swój kąt zarówno dorośli, rodziny z dziećmi jak i pary zakochanych.

Nasze dania przyciągają niezrównanym smakiem jak i aromatem, a także ciekawymi nazwami, min “Schab Babci” “Schab Kaszuba” “Cycki na gorąco” albo “Gorąca Miłość”

W naszej karcie można znaleźć:
pyszną golonkę
zrazy
żeberka jak i schaby przyrządzane na różne sposoby.

Między innymi schab duszony w sosie śmietanowo – grzybowym, schab z posadzonymi jajkami, schab z pieczarkami zapiekany serem i wiele innych ...

Na chwilę relaksu zapraszamy również wszystkich kawoszy na wyśmienitą kawę z świeżo mielonych ziaren i własne wypieki przypominające smak dzieciństwa.

Opinie

0/1000
Jest klimat - stara cegła, drewniane belki... no i ten tatar wołowy podawany z bułeczką i masełkiem... palce lizać!!!
Mariola W. 2014-12-01
polecam bardzo smaczne jedzenie
rafał 2014-08-11
największy schabowy w Sierakowicach
Ja 2