Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Restauracja "Stary Spichlerz" w Panoramie Firm

Opis działalności

Tylko u nas Największy SCHABOWY na Kaszubach .Przyjdź i smakuj.

Produkty i usługi

Zapraszamy do Restauracji Stary Spichlerz mieszczącej się w centrum Kaszub w malowniczych Sierakowicach. Swą niepowtarzalnością wpisuje się historię miejscowości, pełniąc niegdyś funkcję spichlerza zbożowego – stąd też wywodzi się nazwa – Stary Spichlerz. Stworzyliśmy tu miejsce, gdzie wśród starych ceglanych murów i drewnianych stropów można nie tylko przenieść się w krainę sielskiej beztroski ale i smacznie zjeść. Restauracja jest klimatyzowana i znajduje się na dwóch poziomach, każdy więc znajdzie swój kąt zarówno dorośli, rodziny z dziećmi jak i pary zakochanych.

Nasze dania przyciągają niezrównanym smakiem jak i aromatem, a także ciekawymi nazwami, min “Schab Babci” “Schab Kaszuba” “Cycki na gorąco” albo “Gorąca Miłość”

W naszej karcie można znaleźć:
pyszną golonkę
zrazy
żeberka jak i schaby przyrządzane na różne sposoby.

Między innymi schab duszony w sosie śmietanowo – grzybowym, schab z posadzonymi jajkami, schab z pieczarkami zapiekany serem i wiele innych ...

Na chwilę relaksu zapraszamy również wszystkich kawoszy na wyśmienitą kawę z świeżo mielonych ziaren i własne wypieki przypominające smak dzieciństwa.

Opinie

0/1000
Stary Spichlerz zaskakuje nowatorskim podejściem do klasycznych nurtów kulinarnych. Oprócz rewelacyjnych stałych pozycji, szef kuchni regularnie wprowadza tymczasowe nowości. Polecam!
Janusz Pawlewicz 2015-02-11
Jest klimat - stara cegła, drewniane belki... no i ten tatar wołowy podawany z bułeczką i masełkiem... palce lizać!!!
Mariola W. 2014-12-01
polecam bardzo smaczne jedzenie
rafał 2014-08-11
największy schabowy w Sierakowicach
Ja 2014-06-23
Byłam dzisiaj w tej restauracji. Więc tak obsługa jest bardzo dobra najbardziej miły był ten kelner. Jedliśmy te pyszne dania. Wystrój no cóż genialny.
Malik xdd 2014-05-11
Super restauracja, pyszne domowe jedzonko. Polecam
Gość 2013-12-14
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij