• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj

Galerie zdjęć

Opis działalności

Zakład zajmuje się pierwiastkowym przerobem drewna wielkowymiarowego, papierówek oraz jego głębszym przetworzeniem i uszlachetnianiem.

Produkty i usługi

Produkujemy tarcicę iglastą (sosnową, świerkową, modrzewiową) obrzynaną oraz nieobrzynaną.

Zakład posiada w ofercie sprzedaży:

1. Tarcicę budowlana
- belki, krawędziaki, krokwie, kontrłaty, łaty
- tarcicę szalunkowa
- tarcicę budowlaną 32; 40; 50; 63mm

2. Tarcicę z przeznaczeniem do produkcji stolarki otworowej i meblowej w wysokich klasach jakości:

3. Elementy palet

4. Boazeria

5. Materiał strugany

Zakład Przerobu Drewna posiada nowoczesne włoskie w pełni zautomatyzowane komory suszarniane, które zapewniają doskonałą jakość wysuszonej tarcicy do 10-12% wilgotności.
W 2000 r. uzyskaliśmy certyfikat kontroli pochodzenia produktu (CoC), zgodny z międzynarodowymi standardami FSC.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij