Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Plantacja Choinek Szkółka Drzew w Panoramie Firm

Opis działalności

Dbamy o wysoką jakość naszych produktów stosując odpowiednie nawozy, środki pielęgnacyjne, dzięki czemu uzyskujemy wyjątkowo wysoką jakość drzewek (kolorystyka, kształt). W ofercie posiadamy: srebrny świerk, jodła kaukaska, świerk pospolity, sadzonki, tuje, drzewa i krzewy liściaste. Od 25 lat zajmujemy się produkcją drzew iglastych i liściastych. W swojej ofercie posiadamy drzewka o charakterze bożonarodzeniowym jak również do dekoracji parków, posesji, ogrodów.

O nas

Dla nas uprawa drzew i krzewów ozdobnych to styl życia – wiemy, że rośliny potrzebują odpowiednich warunków i troskliwej opieki, by były piękne i zdrowe. Dlatego na 30 hektarach naszej plantacji, położonej na żyznych ziemiach Pomorza, zapewniamy starannie wyselekcjonowanym drzewom i krzewom najlepsze składniki mineralne i doskonałe warunki do rozwoju.

Nasza plantacja to firma rodzinna, powstała w 1989 roku jako jedna z pierwszych w Polsce. Na co dzień wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie i wiedzę na temat uprawy drzew i krzewów ozdobnych. Wiemy, że tylko z odpowiednio wyselekcjonowanych nasion mogą wyrosnąć wspaniałe drzewa, dlatego pracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami z całego świata. Za jedno z naszych najważniejszych zadań uważamy poddawanie każdej rośliny ścisłej kontroli jakości – nasi klienci mają prawo do wysokiego standardu. W przeciwieństwie do wielu innych, drzewka i krzewy w naszej plantacji dojrzewają przez 13 do 14 lat, co pozwala im na prawidłowy, zdrowy wzrost. Na początku sadzonki trafiają do swoistych „inkubatorów”, gdzie otoczone troskliwą opieką spędzają pierwszy rok. Następnie przenosimy je do „przedszkoli”, czyli bogatej w składniki mineralne gleby, gdzie malutkie drzewa spędzają kolejne lata, by na koniec trafić już do szkoły dla dorosłych roślin. Dbamy o to, by miały odpowiednio dużo przestrzeni, dzięki czemu mogą prawidłowo rosnąć osiągając nawet 15 metrów. Piękny kształt i kolor zawdzięczają swemu pochodzeniu, doskonałym warunkom naturalnym na naszej plantacji i troskliwej opiece, w tym stosowaniu najlepszych nawozów sprowadzanych z Danii i Niemiec. Dbamy o to, by uprawa była czysta i bezchwastowa.

Marki i specjalizacje

Oferujemy drzewka iglaste, liściaste. Specjalizujemy się w produkcji srebrnego świerku, jodły kaukaskiej, tui szmaragdowej, świerku pospolitego oraz drzew i krzewów liściastych kopanych z gruntu, drzewa alejowe, tuje brabant, tsuga.

Produkty i usługi

W asortymencie choinek znajduje się: srebrny świerk, jodła kaukaska, świerk pospolity, tuja szmaragdowa, tuja brabant. Posiadamy również drzewa i krzewy liściaste kopane z gruntu, drzewa alejowe kopane z gruntu. Dzięki właściwej pielęgnacji nasze drzewa charakteryzują się wysoką jakością (właściwa kolorystyka, kształt). Posiadamy różne wysokości drzewek.

Naszymi klientami są zarówno odbiorcy hurtowi, jak i kwiaciarnie, centra ogrodnicze czy agencje florystyczne z całej Polski. Zakres naszych usług dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klienta – w ofercie mamy zarówno drzewka doniczkowe, jak i cięte. Na życzenie przygotowujemy je tak, by dotarły do Państwa bezpiecznie. Ceny negocjujemy indywidualnie w zależności od wybranego rodzaju i liczby drzewek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i gwarantujemy, że rodzinna dbałość o plantację i profesjonalne przygotowanie pozwolą Państwu cieszyć się najlepszymi okazami drzew i krzewów ozdobnych w tej części Polski.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij